Kāzām sākām gatavoties pusgadu iepriekš, uzreiz bija skaidrs, ka viesu skaits būs vismaz 100. Kopējo kāzu konceptu vēlējāmies tādu, kā dabīguma un lauku savienojumu. Visās detaļās bija jūtams “lavandu” noskaņojumu.

Bet tagad mazdrusciņ par mums. Liepāja, dzimtā pilsēta, kur katrs stūrītis pazīstams un mīļš. Mūsu stāsts aizsākās šeit gandrīz pirms 10 gadiem un mēs nolēmām saglabāt tradīcijas…. Ļoti satraucoša bija nakts pirms kāzām, daudz domas, lietus aiz loga, patīkams satraukums un vēlme realizēt sapņus. Pat neticējās, ka kāzu diena ir tik tuvu. Pienāca rīts un tas bija saulains, neskatoties uz stipru vēju. Laika apstākļi priecēja.

Tamāras un Iļja kāzu foto stāsts

Kāzu dienā, kad pilsētā fotogrāfējāmies un filmējāmies, atmiņā nāca pirmie randiņi un siltās tikšanās, bet kad ieraudzījām kāzu viesus, sajūtas bija neaprakstāmas. Paši tuvākie mums cilvēki bija ieradušies no dažādām pasaules malām, tas bija patiešām mīļi un ļoti emocionāli.

Tālāk – miljons smaidu, jautrība, dejas, ģimeniska gaisotne, bet vēl viena vakara neaizmirstama daļa – saulriets pie jūras. Mežonīgs vējš, zemie, siltie saules stariņi un mēs abi viens otru mīloši.

Ne velti saka, ka katrs saulriets ir kā sākums lielam un spilgtam saullēktam, sākums jaunam ceļam mīlestībā un priekā.

 

Share this story
Back to portfolio