Kāzu fotogrāfs – ieteikumi foršām kāzām.

Kāzas ir tik svarīgs notikums cilvēka dzīvē, ka kāzu plānošana jāsāk laicīgi. Kāzu fotogrāfs būs Jūsu īpašo, svarīgo un neaizmirstamo mirkļu tvērējs. Kāzu fotogrāfi Latvijā ir tik daudz, ka apjukt var pavisam vienkārši. No pieredzes iesakām – kāzu foto izvēlieties, tiekoties ar tiem fotogrāfiem, kuru darbus esat iepriekš izpētījuši, kā arī palūdziet kāzu fotogrāfu Jums paradīt visas bildes no vienām kāzām. Pēc tam Jūs sapratīsiet uz ko fotogrāfs ir spējīgs dažādos apstākļos gan kāzu ceremonijā, gan banketa daļā. Ja Jums patīk kāzu bildes, tad esat uz pareizā ceļa. Tad jāsaskaņo kāzu foto cena un pārējās nianses, darbiņš darīts. Labs kāzu fotogrāfs vienmēr palīdzēs ar padomiem, kas gadu gaitā uzkrāti strādājot kāzās, nekautrējieties pajautāt ko neierastu, ārpus ierastā.

Lai Jums būtu vieglāk saprast un izprast nianses, kā izvēlēties fotogrāfu savām kāzam, esam sagatavojuši noderīgus padomus:

Kā izvēlēties kāzu fotogrāfu?

  • Internetā, pēc kāzu fotogrāfijām, kuras Jums patīk un kuru krāsu apstrāde patīk. Gaumes ir ļoti dažādas.
  • Satiekoties, jāsaprot vai ir kontakts ar cilvēku – kāzu fotogrāfu, jo kopā kāzu dienā pavadīsiet vismaz 12 stundas.
  • Pajautājiet kāzu fotogrāfam par tehniku ar kuru strādā, palasot internetā atsauksmes, varēsiet saprast kāds ir konkrētā kāzu fotogrāfa līmenis.
  • Pie tikšanas ar vairakiem kāzu fotogrāfiem, palūdziet parādīt vienas kāzas no A līdz Z, tad sapratīsiet vai viņš ir spējīgs uz labām bildēm visas dienas gaitā, vai tikai spējis atlasīt 15 labākās kāzu fotogrāfijas.
  • Nekad nelūdziet lētākajam fotogrāfam uztaisīt kāzu bildes, kuras taisījis dārgs un labs kāzu fotogrāfs – nesanāks !!! Tam ir daudz iemesli.
  • Izrunājiet to, kādā stilā fotogrāfs strādā – reportāža vai inscinējumi, lai pēc kāzām nebūtu vilšanās, ka bildes nav tādas, kā Jūs vēlējāties.
  • Cenas jautājumu atstājiet kā pašu pēdējo, jo kāzas ir vienreiz mūžā.

 


 

Kāzu fotogrāfs ir tas cilvēks, kurš ir gatavs doties uz jebkuru no pilsētām Latvijā, līdz šim ir fotogrāfēts Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Siguldā, Cēsīs, Ventspilī, Valmierā, Ogrē, Liepājā, Saldū, Ķekavā, Baltezerā, un citās skaistās pilsētās.

Ar cieņu BalticWedding kāzu fotogrāfe Nadja Kraukle un komanda 🙂

 

Share this story
Back to portfolio