Baiba + Verners \\ kāzu foto

Kādu laiku atpakaļ , kad pirmās peļķes bija aizsalušas un gaisā bija jūtama piparkūku smarža, satikās divi jauki cilvēki, Baiba un Verners. Nu jau par kopīgu viņi sauc visu, kas kustas un kas nekustas, arī divus mazos brašos enģelīšus….par kāzām kādu laiku bija runājuši un domājuši, nu bija laiks rīkoties un abi nobrieda precēties. Brīnišķīgs kāzu rīts, kas noritēja pilnīgā mierā , daudz detaļas un iespēja mums, kāzu operatoriem un fotogrāfiem, sadraudzēties un uzzināt šos cilvēkus vēl vairāk.

Turpat ārā viņus sagaidīja stilīgs kāzu auto – ļoti vecs WV busiņš, kas lauku ceļa putekļiem paceļoties aiztraucas uz kāzu ceremonijas vietu.

Baznīca ir spēks, kas šos divus jaukos cilvēkus saliedēja vēl vairāk, “mums galvenais bija būt apmierinātiem pašiem un nedomāt par citiem” – saka Baiba 🙂

Kāzu ceļojums uz pilsētas dunu un modernām stikla ēkām, tad pilnīgi pretēji, vakarā ierodamies mežā kur ir pavisam cita noskaņa, lēnām pakšķ lietus piles uz skujām un Baiba ar Verneru ļaujas romantikai ar rozīnīti. Viņu kāzu dienas ceļojums nenoslēdzās ar svinību galdiem un mičošanu, bet ar foršu foto sesiju un skrējienu pa ūdeni tepat jūriņā.

Tuvojas Ziemassvētki tāpēc mēs jums sākam, tam mīlestības maisam gals ir vaļā un bāžot roku maisā izvelc to ko vēlējies…

Mes ticam – brīnumi notiek Ziemassvetkos………

Līgavas rīts | Mežotnes Pils
Kāzu ceremonija | Nītaures baznīca
Kāzu foto sesija | Rīga, Bibliotēka, Lielupes mežs un jūra
Kāzu video | Ainārs Krauklis un Artūrs Lapinskis
Kāzu fotogrāfe | Nadja Kraukle

Share this story
Back to portfolio