fbpx

Video kursi – Es gribu veidot foršus video

Video kursi jeb apmācības. Īstenībā šī ideja manī kādu brīdi sēdēja un šķiet gaidīja īsto brīdi, lai es varētu padalīties ar savām zināšanām un idejām par to, kā izveidot foršus video.

Jautāsiet ar ko?

Atbilde pavisam vienkārša – ar to, kas mums visiem viegli pieejams, ar telefonu. Šodien telefons mums ir pilnīgi viss, gan saziņas līdzeklis, gan fotoaparāts, gan auto atslēgas, gan statusa apliecinājums, gan stila lietiņa, gan vienkārši modinātājs, un tā es varētu turpināt vēl un vēl.

Patiesībā cilvēki ir tik daudz un tik dažādi, ka kāds vēlas katru dienu filmēt jaunus Instagram Stories, kāds vienkārši ģimenes ceļojumus, kāds cits – produktus savā uzņēmumā, savukārt daudzos iekšā sēž maziņs blogerītis jeb YouTuberis un viņi labprāt reizi nedeļā vai biežāk veidotu interesantus video (ar GoPro kameru) tieši YouTube.

 

Tādēļ prātīgi būtu sadalīt šos kursus pa kategorijām:


#1 >>> Apmācības tiem, kas vēlas iemacīties filmēt un samontēt video ar telefonu.

Šim kursam piestāv nosaukums – “GRIBU IEMĀCĪTIES VEIDOT FORŠUS VIDEO AR SAVU TELEFONU”

///

Pirmais kreatīvais workšopiņš paredzēts un notiks 18.10.2020. Jūrmalā, Semarah Hotel Lielupe, 11.00, samaksa par pilnas dienas kursu ir ļoti pieņemama – // 75 EUR //

Ar dienas plānu un tēmām aicinu iepazīties “ŠEIT“. Vietu skaits būs ierobežots, tā lai visi justos ērti.

Rezervēt vietu un apmaksāt dalību varat “ŠEIT“.

 


 

#2 >>> Apmācības tiem, kas vēlas iemacīties filmēt ar GoPro kameru un izveidot YouTube Vlog.

Šī kursa nosaukums varētu būt – “GRIBU IEMĀCĪTIES VEIDOT YOUTUBE VIDEO”


 

#3 >>> Apmācības tiem, kas vēlas iemacīties filmēt ar Dronu un turpat telefonā samontēt video.

Šī kursa nosaukums varētu būt – “GRIBU IEMĀCĪTIES LIDOT UN FILMĒT AR DRONU”


 

Uz doto brīdi interese ir liela un gribētāju skaits ir lielāks, kā es spētu vienā apmācību dienā ietilpināt. Informāciju patstāvīgi atjaunināšu, tādēļ ienāciet šeit biežāk.

Ar prieku gaidīšu Jūsu ieteikumus un jautājumus, lai šīs apmācības izveidotu patiešām noderīgas Jums un pēc to apmeklēšanas Jūs varētu teikt – Jā! šis bija patiešām noderīgi. 🙂


Ar cieņu, Ainārs Krauklis / BalticWedding

Scroll Up