Vedēji kāzās, kā veiksmīgi saplānot kāzas 2021 gadā

Uz šī video izveidošanu mūs pamudināja tieši potenciālie vedēji kāzās, kur dzirdējām daudz visādus jautājumus un neizpratni par lietām.

Ar kurām mēs sastopamies ikdienā, jo esam kāzās jau vairāk kā 17 gadus. Protams cilvēkam, kurš nav iepriekš saskāries ar organizatoriskām lietām tieši kāzu sakarā, tas viss liekas ļoti sarežģīti. Tā īstenībā ir un tāpēc mēs, kā kāzu eksperti vēlamies dot daudz noderīgus padomus, kā arī šajā video minēsim lietas, tradīcijas, kuras vairs kāzās nedara un nevajadzētu darīt.

Vedēji kāzās – kas viņiem jādara?

Ir ļoti daudz dažādu kāzu un kāzu scenāriju, vedēju nozīme kāzās var būt gan kā vienkārši draugi blakus, gan arī pilnvērtīgi kāzu organizatori, kas ir labāk un kā izplānot kāzas, par to tad –

Skatamies šajā video >>>

.

.

Būt par labiem vedējiem kāzās nav viegli, bet, ja esi uzņēmies, tad jābūt gatavam tikt galā ar šo atbildības pilno pienākumu.

 

Iekš video pastāstījām par tādām lietām, kā Jaunā pāra iepazīšana tuvāk, viņu abu vēlmju izzināšana pirms kāzām. Par mūziku kāzās, kad un ko, par to ka pirms kāzām varat sastādīt īpašu playlist.