Kāzu video cena 2024 un piedāvājumi

Cik maksā kāzu video pie Jums?

​95% gadījumos tas ir pirmais jautājums, ko cilvēki uzdod. Tā nu viņš ir! Vēl gadus desmit atpakaļ, šis bija trešais jautājums aiz jautājuma vai 12.augusts Jums ir brīvs? Mēs vēlētos kāzu video

Teiksim atklāti, bija vieglāk komunicēt un ātrāk izveidojās kontakts ar cilvēkiem. Viennozīmīgi kāzu video cena ir svarīgs faktors un bieži vien izšķir jā vai nē izvēlēto kāzu videooperatoru, bet cena par kāzu video nedrīkst būt noteicošais un galvenais āķis.

Kāzu video cenas – iespējas, padomi

​​Ja godīgi, labs kāzu video ir jūtama kāzu budžeta daļa, ja nu vienīgi kopējais kāzu budžets nav 150 000eur. Bet ja runa iet par Latvijas vidus līmeņa kāzām, tad video izmaksas ir stipri pielīdzināmas kāzu kleitai. Tad jau tas nozīmē to, ka skaisti izskatīties kāzu dienā un arī pēc daudziem daudziem gadiem ir vienlīdz svarīgi ar to cik skaists būs Jūsu kāzu video.

Nesen satikām cilvēku, kuram kāzas bija 2015.gadā un viņš tā interesanti izteicās: kleita glabājas skapī, viskijs tika izdzerts, karbonāde apēsta, bet kāzu bildes un video paliek gadiem ilgi un jo vecāki mēs kļūstam, jo vērtība tam pieaug. Nevar nepiekrist, jo ar lielu interesi un degsmi nesen izvikām DVD disku ar savu kāzu video, kurš noputējis stāvēja kastītē kopš 2007. gada – ar lielāko prieku noskatījāmies divas reizes.

Kāzu video izmaksas Latvijā

Bet tagad vērsim pie ragiem. Kāzu video izmaksas Latvijā ir ļoti dažādas un vienkāršiem cilvēkiem ir grūti saprast, kas ir kas un par ko ir vērts maksāt un par ko nav. Cenas par kāzu filmēšanu ir tik dažādas, ka viens par savu darbiņu prasa 550eur, cits – 2500eur.

  • Operators ar nelielu pieredzi.

Atšķirība starp šiem diviem ir tāda, ka pirmajā gadījumā pie Jums uz kāzām ieradīsies operators ar ļoti nelielu pieredzi kāzu filmēšanā, visticamāk viņam būs 1 vidēja līmeņa kamera.

80% gadījumā viņam neatliks laika foršām lietām, jo nepārzinot kāzu dienas specifiku un momentus viņš uztraucies mēģinās nepalaist garām viņaprāt svarīgus mirkļus, (piemēram: kā līgava izkāpj no auto, kā mācītājs baznīcā lasa bībeli, kā līgavainis pieslēdz atslēdziņu pie tilta, utt. utt).

Kā arī dzīvās emocijas noķert iesācējiem operatoriem ir ļoti ļoti grūti. Iestājoties tumšajam laikam vai notiekot kāzu ceremonijai tumšā baznīcā šī operatora tehnika vienkārši var neatbilst tiem apstākļiem un video kvalitāte nebūs laba. Par šo varētu uzrakstīt atsevišķu rakstu, bet iesim tālāk, un…

  • Operators ar pieredzi.

Šajā gadījumā pie Jums kāzu dienā ieradīsies viens vai divi operatori ar ļoti lielu pieredzi kāzu filmēšanā, noteikti ar savu redzējumu kāzu filmai, iepriekš būs izrunātas daudz dažādas nianses un ņemtas vērā Jūsu vēlmes, lai rezultāts būtu nevainojams. Šāds kāzu operators jau filmēšanas procesā piedomā pie tā, kuri kadri ir svarīgāki un kā tie liksies kopā, montējot kāzu filmu. Arī tehniski šie operatori būs ļoti labi nodrošinājušies un filmēt ļoti tumšos apstākļos tā nebūs problēma.

Neliels ieskats darba momentos – behind the scenes

Kas ir svarīgi izvēloties kāzu operatoru, video

​Noteikti pievērsiet uzmanību tam, kādus jautājumus Jums uzdod kāzu video pakalpojumu sniedzējs, vai vispar uzdod, bieži vien ne tik pieprasīti un labi kāzu filmētāji koncentrējas uz cenu, vai nu to samazina vai piedāvā dažādas atlaidītes, lai paturētu un pievilinātu klientu. Savukārt kvalitatīvu kāzu video veidotāji nespēlējas ar cenu un atlaidītes dod ne tik bieži, jo viņi ir diezgan pieprasīti un viņus jārezervē laicīgi, pat gadu pirms kāzām. Ir izņēmumi protams, kad ar viņiem var parunāt par atlaidēm vai kādiem citiem bonusiem – nesezona/ziema, kā saka, ne karstajā kāzu sezonā.

Ja vēlaties noskatīties vairāk kāzu video darbus, tad spiediet šeit.

Pasūtot kāzu video, ko Jūs saņemsiet?

​Pārsvarā cilvēki pērk gatavu paketi – “kāzu video”, kurā ietilpst: komunikācija pirms kāzām, palīdzība vietu izvēlē foto/video sesijām, mūzikas playlistes izveidošana, autotransports, kāzu filmēšana, kāzu video montāža, gatavā video noformēšana un izvietošana, USB un skaists noformējums. Kā saka, viss, lai Jums vairs par šo pozīciju nebūtu jāuztraucas. 
Obligāti pajautājiet to, kas ietilpst konkrētā piedāvājumā, lai būtu skaidrs par ko maksājiet, kā arī palūdziet cenu lapu, kurā visam jābūt uzskatāmi uzrakstītam.

Ārzemju kāzu video.

Mēs BalticWedding kontaktējamies arī ar kolēģiem no eiropas un ASV, šo to arī mācamies no viņiem, no viņu pieredzes, bet runājot par kāzu video izmaksām tepat eiropā un arī tālāk dzīvojošie pāri, tās ir līdz pat 10-15 reizēm lielākas, kā šeit Latvijā.  Piemēram kompānijas “Paperback Weddings” piedāvātā kāzu video pakete maksā 11900eur. Savukārt Vācijā dzīvojošajiem pāriem par labu kāzu video nākas maksāt no 5500eur.

Par ko mēs maksājam? – Kvalitāte?

Kvalitāti bieži vien nodrošina pai kamera, bet galvenais par ko cilvēki maksā ir iegūtās sajūtas un emocijas. Gan pašā kāzu dienā, gan pēc, skatoties lielisku kāzu filmu

Vēlaties uzzināt Jūsu kāzu video izmaksas, spiediet šeit.

Padomi un ieteikumi izvēloties kāzu video.

Kā trāpīt savam īstajam kāzu operatoram vai kāzu video pakalpojumu sniedzējam:

  1. atrodiet tos video, kas jums patīk,
  2. izvēlaties to operatoru pēc stila, kas patīk,
  3. uzziniet, kas ietilpst piedāvājumā (niansēs),
  4. tiekaties klātienē un tad jau sapratīsiet, kurš ir Jūsu.

Tagad Jūs zināt daudz vairāk un noteikti šis raksts palīdzēs Jums izvēlēties sev piemērotāko kāzu video.


​Rakstu sagatavoja: Ainārs Krauklis no “Baltic Wedding