fbpx

Kāzu video cena 2023 un piedāvājumi

Cik maksā kāzu video pie Jums?

​95% gadījumos tas ir pirmais jautājums, ko cilvēki uzdod. Tā nu viņš ir! Vēl gadus desmit atpakaļ, šis bija trešais jautājums aiz jautājuma vai 12.augusts Jums ir brīvs? Mēs vēlētos kāzu video

Teiksim atklāti, bija vieglāk komunicēt un ātrāk izveidojās kontakts ar cilvēkiem. Viennozīmīgi kāzu video cena ir svarīgs faktors un bieži vien izšķir jā vai nē izvēlēto kāzu videooperatoru, bet cena par kāzu video nedrīkst būt noteicošais un galvenais āķis. Atcerieties!! galvenais ir  tas, lai Jums pašiem patiktu tas ko pasūtat.

Kāzu video cenas – iespējas, padomi

​​Ja godīgi, labs kāzu video ir jūtama kāzu budžeta daļa, ja nu vienīgi kopējais kāzu budžets nav 150 000eur. Bet ja runa iet par Latvijas vidus līmeņa kāzām, tad video izmaksas ir stipri pielīdzināmas kāzu kleitai. Tad jau tas nozīmē to, ka skaisti izskatīties kāzu dienā un arī pēc daudziem daudziem gadiem ir vienlīdz svarīgi ar to cik skaists būs Jūsu kāzu video.

Nesen satikām cilvēku, kuram kāzas bija 2015.gadā un viņš tā interesanti izteicās: kleita glabājas skapī, viskijs tika izdzerts, karbonāde apēsta, bet kāzu bildes un video paliek gadiem ilgi un jo vecāki mēs kļūstam, jo vērtība tam pieaug. Nevar nepiekrist, jo ar lielu interesi un degsmi nesen izvikām DVD disku ar savu kāzu video, kurš noputējis stāvēja kastītē kopš 2007. gada – ar lielāko prieku noskatījāmies divas reizes.

Kāzu video izmaksas Latvijā

Bet tagad vērsim pie ragiem. Kāzu video izmaksas Latvijā ir ļoti dažādas un vienkāršiem cilvēkiem ir grūti saprast, kas ir kas un par ko ir vērts maksāt un par ko nav. Cenas par kāzu filmēšanu ir tik dažādas, ka viens par savu darbiņu prasa 550eur, cits – 2500eur, jā arī tādas cenas!

  • Operators ar nelielu pieredzi.

Atšķirība starp šiem diviem ir tāda, ka pirmajā gadījumā pie Jums uz kāzām ieradīsies operators ar ļoti nelielu pieredzi kāzu filmēšanā, visticamāk viņam būs viena vidēja līmeņa kamera.

80% gadījumā viņam neatliks laika foršām lietām, jo nepārzinot kāzu dienas specifiku un momentus viņš uztraucies mēģinās nepalaist garām viņaprāt svarīgus mirkļus, (piemēram: kā līgava izkāpj no auto pie dz/n, kā mācītājs baznīcā lasa bībeli, kā līgavainis pieslēdz atslēdziņu pie tilta, utt. utt).

Kā arī dzīvās emocijas noķert iesācējiem operatoriem ir ļoti ļoti grūti. Iestājoties tumšajam laikam vai notiekot kāzu ceremonijai tumšā baznīcā šī operatora tehnika vienkārši var neatbilst tiem apstākļiem un video kvalitāte nebūs laba. Par šo varētu uzrakstīt atsevišķu rakstu, bet iesim tālāk, un…

  • Operators ar pieredzi.

Šajā gadījumā pie Jums kāzu dienā ieradīsies divi operatori ar ļoti lielu pieredzi kāzu filmēšanā, noteikti ar savu redzējumu kāzu klipam un filmai, iepriekš būs izrunātas daudz dažādas nianses un ņemtas vērā Jūsu vēlmes, lai rezultāts būtu nevainojams. Šāds kāzu operators jau filmēšanas procesā piedomā pie tā, kuri kadri ir svarīgāki un kā tie liksies kopā ar mūziku montējot kāzu filmu. Arī tehniski šie operatori būs ļoti labi nodrošinājušies un Jūsu kāzu filmēšana gan no gaisa, gan zemes ar iespēju pielikt kameru automašīnai problēma nebūs.

Neliels ieskats darba momentos – behind the scenes

Kas ir svarīgi izvēloties kāzu operatoru, video

​Noteikti pievērsiet uzmanību tam, kādus jautājumus Jums uzdod kāzu video pakalpojumu sniedzējs, vai vispar uzdod, bieži vien ne tik pieprasīti un labi kāzu filmētāji koncentrējas uz cenu, vai nu to samazina vai piedāvā dažādas atlaidītes, lai paturētu un pievilinātu klientu. Savukārt kvalitatīvu kāzu video veidotāji nespēlējas ar cenu un atlaidītes dod ne tik bieži, jo viņi ir diezgan pieprasīti un viņus jārezervē laicīgi, pat gadu pirms kāzām. Ir izņēmumi protams, kad ar viņiem var parunāt par atlaidēm vai kādiem citiem bonusiem – nesezona un darba diena, piemēram, ja kāzas rīkojiet 22.februārī, trešdienā, kas ir tā teikt ne karstajā kāzu sezonā.

Ja vēlaties noskatīties vairāk kāzu video darbus, tad spiediet šeit.

Pasūtot kāzu video, ko Jūs saņemsiet?

​Pārsvarā cilvēki pērk gatavu paketi – “kāzu video”, kurā ietilpst: kāzu video filmēšana, aero video kāzās, kāzu video montāža, gatavā video noformējums, arhīva uzglabāšana, autotransports. Bet principā jau var iegādāties arī atsevišķi kādu no pakalpojumiem, tad gan cena būs augstāka nekā komplektā, līdzīgi, ka tas ir ar daudzām precēm veikalos, bet var.
Obligāti pajautājiet to, kas ietilpst konkrētā piedāvājumā, lai būtu skaidrs par ko maksājiet, kā arī palūdziet cenu lapu, kurā visam jābūt uzskatāmi uzrakstītam.

Prioritātes.

Telefons vai kāzu video?
Lai cik interesanti nebūtu, cilvēki kuri nevar atļauties iPhone, to tomēr pērk un atrod veidu kā to nopirkt, vai tas būtu līzingā vai vienkārši aizņemoties naudu no paziņām vai sms credit, bet būtu jābūt pilnīgi otrādi, iespējas un naudiņa būtu jāsameklē piemēram: ceļojumiem, atpūtai, kāzu video vai foto, jo tās ir lietas, kas paliek un veido sajūtas uz mūžu, atšķirībā no telefona, kas kalpos labi ja divus gadus.
Protams, ka jauns telefons virspusēji pirmajā momentā parāda Jūsu statusu, bieži vien tas ir svarīgi, bet pazīstam daudzus pārus, kuri ar savu kāzu video lepojas tā pat, kā ar jauno Samsung s8.

Ārzemju kāzu video.

Mēs BalticWedding kontaktējamies arī ar kolēģiem no eiropas un ASV, šo to arī mācamies no viņiem, no viņu pieredzes, bet runājot par kāzu video izmaksām ar kurām rēķinās ārzemēs dzīvojošie pāri, tās ir līdz pat 12 reizēm lielākas, kā šeit Latvijā.  Piemēram kompānijas “Paperback Weddings” piedāvātā kāzu video pakete maksā 11900eur. Savukārt Vācijā dzīvojošajiem pāriem par labu kāzu video nākas šķirties no 6000eur. Cenas ir dažādas un darbi arī.

Par ko mēs maksājam? – Kvalitāte?

Atceraties, ka labas lietas nemaksā lēti, līdzīgi, Mercedes, iPhone vai tml produkti. Pērkot jaunas bikses  kvalitāti izprotat pēc otrās vai piektās reizes, diemžēl vai par laimi ar kāzu video tā nedrīkst, jo kāzas taču ir vienreiz mūžā! Un ir jātrāpa ar pirmo reizi.

Vēlaties uzzināt Jūsu kāzu video izmaksas, spiediet šeit.

Padomi un ieteikumi izvēloties kāzu video.

Kā trāpīt savam īstajam kāzu operatoram vai kāzu video pakalpojumu sniedzējam:

  1. atrodiet tos video, kas jums patīk,
  2. izvēlaties to operatoru pēc stila, kas patīk,
  3. uzziniet, kas ietilpst piedāvājumā (niansēs),
  4. tiekaties klātienē un tad jau sapratīsiet, kurš ir Jūsu.

Tagad Jūs zināt daudz vairāk un šis raksts palīdzēs Jums izvēlēties sev piemērotāko kāzu video.


​Raksta sagatavoja: Ainārs Krauklis no “Baltic Wedding