Kāzu kleitas un kāzu video

Labdien,

parunāsim par to, kā kāzu kleitas izvēle ietekmē kāzu video rezultātu. Katras meitenes izsapņotā kāzu kleita ir ar savu rozīnīti un savu raksturu, līdzīgi kā pašas meitenes.

Drošivien izvēloties kāzu kleitu, reti kura sieviete domā par tādām lietām, kā:

  • cik man ērti kleitā būs skriet pa pļavu,
  • vai būs ērti iekāpt un izkāpt no izvēlētā kāzu auto,
  • vai varēsim brīvi un skaisti nodejot kāzu deju,
  • vai kāzu dienā nenokritīs vāji piešūtās pērlītes,
  • vai kāzu kleitas garums būs atbilstošs izvēlētajām filmēšanās pastaigu vietām,
  • cik kāzu kleita būs ērta, (varbūt krūšu daļa būs jāsakārto 50 reizes dienā, varbūt nē),
  • utt, utt.

Kā izskatīsies kāzu kleita.

Pirmām kārtām tiek pievērsta uzmanība kāzu kleitas izskatam, tad cenai, un pēctam ērtumam. Tā nu tas ir iegājies un kardināli visu mainīt nav vajadzības, bet uzklausīt kāzu jomas speciālistus noteikti ir vērts. Mēs, kā kāzu video un foto speciālisti, saskatam lietas dziļāk varbūt tāpēc, ka atšķirībā no cilvēkiem, kas precas vienu reizi mūžā, mēs kāzās esam 30 un vairāk reizes gadā, varbūt tāpēc, ka gribam labu rezultātu katrā kāzu video. 

Viennozīmīgi ir jāpērk tā kleita, kas patīk, noteikti vajag pamērīt vairākas kāzu kleitas! Ļoti liela nozīme ir kleitas garumam, ja esat nolēmuši kāzas svinēt pilī vai kādā skaistā muižā, tad noteikti šī kleita piedos šarmu un nākot uz ceremoniju izskatīsieties ļoti labi. Aero video kadri, kas filmēti no augšas brīdī, kad līgava dodas pie altāra kāzu kleitā ar garu šleifi, ir pat ļoti forši un kāzu video piedod īpašu rozīnīti. Savukārt līgavas, kuras savām kāzām izvēlas garu kleitu un dodas uz vecām dzirnavām vai kādu nopļautu pļavu rezultātā ir nobažījušās par to, lai kleita netiktu nosmērēta un saplēsta. Tādos brīžos ir grūti vai gandrīz neiespejami uzfilmēt iecerētos foršos momentus un jaukas dzīvas emocijas, jo cilvēki domā par citām lietām.

Cik izmaksā kāzu kleita.

Otrais – kāzu kleitas cena. Kā jau daudzas lietas šajā pasaulē, arī laba kāzu kleita nemaksās lēti, ar rokām darināti izšuvumi, perfekti piegriezumi un neburzīgs kvalitatīvs audums tas viss veido kāzu kleitas cenu. Ne reti kāzās gadās tā, kleitai kuru līgava pasūtījusi aliexpress.com vai ebay.com sāk birt nost akmentiņi vai pat irt diegi pa šuvēm. Tajos brīžos kāzu videooperators var droši doties pusdienās uz stundiņu, kā arī pašai līgavai garastāvoklis ir sabojāts uz kādu laiciņu. Noteikti pirms iegadāties kleitu, der palasīt atsauksmes internet, vēl ir iespējams noskatīties kāzu video un ja kāda no kleitām ļoti iepatīkas, iespējams personīgi sazināties ar pašu līgavu un uzzināt visu info – (kur, cik un kā).

Vai kāzu kleitai jābūt ērtai?

Trešais – kāzu kleitas ērtums. Mēs pat teiktu, ka tas ir otrs svarīgākais aiz izskata. Ērtās drēbēs ikdienā mēs jūtamies pārliecināti un droši, bieži vien pat nepiedomājam pie tā, kā izskatās bikses no aizmugures vai šķēlums kleitas aizmugures daļā. Ja līdzīgas sajūtas piedzīvosiet kāzu dienā, ērtā un skaistā kāzu kleitā, tad varam garantēt ļoti labus un emocijām bagātus video momentus. Kāzu deja ir viens no īpašajiem momentiem svinību laikā un arī video sesijās, kad filmējam momentus kāzu filmai, ērta un brīva kāzu kleita ļaus Jums izbaudīt deju pilnībā un arī līgavainis diez vai 5x uzkāps uz pašas kleitas, kā tas notiek ar kuplajām un “oversize” kāzu kleitām. Ērtā kāzu kleitā Jūs varēsiet iekāpt laivā, paskriet pa taciņu skaistā mežā, ērti justies automašīnā, savukārt mēs to visu skaisti nofilmēt un uztaisīt labu kāzu video.

Neparasta kāzu kleita – savādāka.

Protams ir arī drosmīgi cilvēki, kuri atkāpjas no standartiem un klasiskās kāzu kleitas vietā pasūta kautko neierastu, ekstravagantu. Pavisam nesen filmējām kāzas, kurās līgavas kleitas augšdaļa bija uzšūta no džinsu auduma, tieši no tā paša auduma, kā līgavainim viss uzvalks, godīgi sakot izskatījās pat ļoti interesanti – kāzu kleita no džinsa.

2018. gada kāzu sezona.

Nākamā kāzu sezona mums kāzu video veidotājiem, nāks ne tikai ar jaunām idejām, bet arī ar korekcijām kāzu kleitu modē, jaunums kāzu nozarē ir “ethno wedding” kāzu kleitas, kas ceremonijai un kāzām piedod sakrālu jēgu. Unikāli raksti un izšuvumi uz kleitas, kā arī aksesuāri, kas piedod pavisam citu izskatu un sajūtas kāzām.

Padomi izvēloties kāzu kleitu.

  • Noteikti noskataties vairākus kāzu video, lai saprastu ko, kur un kā pāri savās kāzās dodas un ko dara, kā viņi izskatās un galu galā, kāds ir rezultāts tam visam. Skataties šeit.

Ceram, ka šis raksts Jums bija noderīgs un uzzinājāt ko jaunu. Arī turpmāk esat ar mums un sekojiet mūsu Bloga rakstiem.

Raksta autors: Nadja Kraukle no BalticWedding

2017.gada 3.novembris