kāzu dekorācijas, kāzās

Kāzu dekorācijas, ziedu pušķi, noderīgas idejas

Šajā raidījumā foršā kāzu dekoratore Marija Arhipova no Art Event mums pastāstīja milzum daudz noderīgas un interesantas lietas…. uzzinājām par to, kādas tendences kāzu dekoros ir šogad.

Kā izdekorēt savas kāzas?

Saruna ar ļoti pieredzējušu kāzu dekorātori.

Aktuāli ir joprojām industriālais stils, ģeometrija dekoros, formās un objektos, kā arī minimālisms. Kāzu dekorātore izstāstīja, ka dekorējot kāzu svinību vietas nereti var izmantot tur esošās mēbeles vai interjera priekšmetus, kā dekora elementu. Runājām par to, ka sākotnēji ir jāizvēlās skaista kāzu svinību vieta, lai nav jāiegulda dekorācijās ļoti daudz līdzekļu.

Skaties video – 

Tiem, kas izvēlās kā savu kāzu svinību vietu guļbūves, jāņem vērā, ka tieši guļbūves ir ļoti grūti izdekorēt, lai izskatītos patiešām skaisti. Taču ja izvēlēsities telpas ar augstiem griestiem, tās paver ļoti plašas iespējas kāzu dekorācijām, jo tieši tur ir iespējams uztaisīt neatkārtojami skaistos ziedu griestus, lielos ģeometriskos dekorus utt. Noteikti labs padoms ir tikties ar vairākiem dekoratoriem, vismaz pieciem un tad izdarīt secinājumus.  Tikšanās padarīs Jūs zinošākus un varēsiet salīdzināt piedāvātās iespējas un izcenojumu tāmes.

Kāzu dekorācijas

ir tik daudz un dažādas, ka vienkārš cilvēks var viegli apjukt. Daži noderīgi ieteikumi no dekoratores Marijas:

  • Uzticiet kāzu ziedu iegādi savam kāzu dekorātoram, tas ir lētāk un ar garantiju, ka būs ieturēts jūsu kāzu stils un krāsa.
  • Nebaidieties no trakām idejām, piemēram ģeometriskās konstrukcijas apvienot ar dekorācijām.
  • Ņemiet idejas nevis no Pinterest, bet no Krievijas web saitiem, tur ir daudz skaistas kāzas.
  • Ja sākotnēji izvēlaties skaistu vietu, mazāk naudas būs jātērē kāzu dekorācijām.

Ja šis raidījums jums likās interesants un saistošs, tad noteikti noskataties šo video, kurā mēs turpinam tēmu par to, kā izveidot kāzas fantastiskas.

Skataties mūs arī turpmāk un noteikti realizējiet savas idejas un pārvēršiet tās par savām sapņu kāzām. Jūsu BalticWedding TV komanda 🙂

.

.

.

.

Dekorācijas kāzām / Kāzu dekorācijas