Kāzas mežā – sapnis

Viņu kāzas, tās nebija vienkārši kāzas.

Elīna un Jānis, tas bija Elīnas ilgi izsapņotais pasākums, kuru viņa viennozīmīgi vēlējās atšķirīgu no Latvijā ierastajām kāzām.
Mēs satikāmies apmēram mēnesi pirms lielā notikuma un Elīna man teica, ka vēloties tādu foršu kāzu video.

Nedaudz ieminējās par dūmiem uz galda un piebilda, ka būšot smuki un forši. Teicu, forši, ka esat radoši un izdomu bagāti. Priecīgs un iedvesmots gaidīju kāzu dienu.
Lielais notikums ir klāt un tiekamies Ķīpsalā, kur nesteidzīgi notiek līgavas pucešanās, kāzu kleitas filmēšana, meikaps un citas nianses. Ieraugot līgavas pušķi uzreiz sapratu, ka cilvēki iet vienā solī ar mūsdienām.

 

 

Kāzu ceremonija.

Ceremonija torņakalna baznīcā ar nelielām nesteidzīgām uzkodām turpat ārpusē.
Dodamies kāzu video, foto sesijā. Par cik kopējā kāzu tematika ir mežs, tad braucam uz mežu, kur noķeram vakara saulīti. Silti un forši, kā arī mīļi un nesteidzīgi….

Ierodamies Siguldā, viesu nams Bēršas mūs uzņem ar aplausiem, bet līgava un līgavainis vēl nav. Dodos uz svinību vietu, lai safilmētu pašu vietu un detaļas. Un te! Pārsteigums, kas noteikti pārsteidza ne tikai mani, bet arī 99% viesus – kāzu svinību vieta, kā pļavas un meža apkopojums!

Īsta zāle uz kāzu galdiem.

Kāzu galdi klāti ar īstu zāli, jā, tiešām uzaudzēta īsta zāle + čiekuri un vēl dažādi dekori, elementi. Pirmā doma – Woow!

Tad ierodas jaunais pāris, viesi sagaida, līgava ar spilgtām emocijām un skatienu apbrīno kāzu svinību vietu, tas ļoti labi redzams kāzu video 🙂

Video noskataties šeit

Kāzu svinības – vakara daļa.

Kad iestājās vakars, gaismiņas un svecītes šo pasākumu padarīja vēl skaistāku. Par garšas niansēm bija parūpējušies pavāri, kuri pasniedza garšīgu rozmarīnu maizi un ēdienus ar īpašu stāstu. Emocijas paspilgtināja dūmi, kas lika kāzu viesiem smaidīt visa vakara gaitā.

Mičošana kāzās – basām kājām pa karstām oglēm.

Brīdis, kad līgavas plīvuram jānonāk mammas pūrā, arītas šajās kāzās bija savādāks, tika iekurts milzīgs ugunskurs ar alkšņa malku un gandrīz visi viesi ar līgavu un līgavaini priekšgalā devās bašam kājām cauri karstām oglēm.

Noslēgumā superīga kāzu torte un ceļš mājup ar superīgu garastāvokli un foršām emocijām, kuras vēl tagad ir tādas pašas kā tobrīd 🙂

Kādēļ dalamies un stāstam Jums šo skaisto un ikdienā ne tik bieži sastopamo? Tādēļ, lai iedrošinātu Jūs uz lietām par kurām ilgi sapņots, lai iedrošinātu pamēģināt ko savādāku, ko interesantu, lai iedrošinātu Jūs uz īstām emocijām.

Mums, kā kāzu video un foto māksliniekiem, tas ir ļoti svarīgi, lai kopīgi varam radīt stāstus, kuri sildīs sirdis daudzus, daudzus gadus.

Liels paldies Elīna un Jāni, par uzticēšanos.
Īpašs paldies kāzu organizātorei Alisei Kolosovai.

Svinību vietai “Bēršas”

Kāzu foto: Lienei Leonovičai
Kā arī pārējiem svētku dalībniekiem.

​2017.gada 9.septembris.