Izstāde-performance

Izstādes-performances ”BalticWedding expo” viesi un apmeklētāji nokļūst noslēpumainā, mistiskā, bet romantiskā mežā, kur valda pieklusināts apgaismojums, mistiskās būtnes, skaņas, smaržas un vilinošā sveču gaisma.

Ik katrs sajutīs šo noslēpumaino auru un būs pārsteigts ar performancēm, ko esam Jums sarūpējuši.  Viesu sagaidīšana, klusa fona mūzika, meža dabīgās skaņas (lietus, vējš, lapu čaukstoņa, puntu dziesmas), īpašas gaismas un efektīgās projekcijas, kā mūsdienīgi kāzu elementi. Mēs parādīsim Jums jaunu veidu un iespējas, kā padarīt Jūsu kāzu svinības īpašas. Ikviena detaļa un dekora elements var kļūt par Jūsu kāzu neatņemamu sastāvdaļu un piepildīt svinības ar jaunu un līdz šim neredzētu priekšnesumu. Mēs esam par emocijām, par sajūtām, par to, lai svinības pārsteidz nevis tiek kopētas.

Mūsdienās kāzas nav tikai ziedi un balta kleita. Kāzas ir kas vairāk un mūsuprāt tā ir īpaša performance, tie ir svētki, kas saviļņo ik vienu un ļauj viesiem gremdēties emocijās un sajūtās. Katram kāzu viesim no svinībām ir jāaiziet pozitīvi uzlādētam un emocionāli pacilātam no redzētā un piedzīvotā.

 

 

Foto: Emīlija Bogdanova un Balticwedding