Ģimenes fotosesija

Fotosesija ģimenei

tā tiešām ir viena lieliska iespēja gūt daudz pozitīvu emociju un prieka kopā ar sev svarīgiem cilvēkiem.

Parunāsim par šo nedaudz vairāk 🙂

Ģimenes, bērni, vecāki

Tuvojas Ziemassvētki un noteikti laukā būs sniedziņš, būs piparkūku smarža un superīga svētku noskaņa. Fotosesija ģimenei, mūsuprāt superīga iespēja priecēt sevi un savus apkārtējos ar tām emocijām, kas Jūsos valda! Jūs zinājāt to ka, var fotografēties ārā mežā, pilsētā, uz jumtiem, sniegotā pļavā, ar zirgiem, fotostudijā ar eglīti, vienkārši mājās, pilsētā pie skatlogiem? Jā, nav robežu fantāzijām, ir robežas starp valstīm, kuras varam brīvi šķērsot 🙂

Droši jautājiet idejas un padomus savam izvēlētajam fotogrāfam, viņš noteikti palīdzēs un ja Jums būs forš noskaņojums, bildēm jāsanāk ļoti labām.

Bērni vienmēr gaida ko jaunu un nepiedzīvotu, tādēļ viņiem bieži vien ir vislielākais prieks par fotogrāfēšanos.

Pavisam nesen bildējām divas jaukas meitenītes, mēs pat teiktu super jautras, gandrīz pēc katras bildes uzņemšanas viņas ar milzīgu interesi skrēja pie fotogrāfa, lai parāda to kas sanācis. Prasīja vai varam vēl augstāk uzlekt un vai varam tā un šitā…bija jautri.

Ja Jūsu bērnam visas dzīves sapnis ir sunītis vai kaķītis, aizņematies to un paņemat līdzi to uz fotosesiju, redzēsiet cik daudz prieka un patiesās emocijas būs gan bildēs, gan dzīvē. Noteikti pabrīdiniet, ka sunītim jādodas mājup pēc fotogrāfēšanās, kā saka, lai nav asaras 🙂

Ja vēlaties, ko savādāku un interesantāku – iemācaties vienu dziesmu, noīrējiet mūzikas ierakstu studiju, uzfilmējiet savu mūzikas klipu + paņemiet fotogrāfu, kurš uztaisīs superīgas foto. Pozitīvas emocijas un 500 laiki feisbukā garantēti.

Drošivien ne mazsvarīga ir ģimenes fotosesijas cena, jā tās ir dažādas un var pat sākties no 30eur par pavisam vienkāršu 30min garu fotosesiju, kā arī variants par 150eur saņemt daudz bilžu ar iepriekš piedomātu scenāriju un apģērbu.

Topošie līgavaiņi un līgavas,

divos vārdos – jaunā, topošā “Ģimene! Gatavojoties savam lielajam notikumam, kāzām, cilvēki bieži vien piemirst par lietām, kas sniedz prieku. Ir simtiem dažādas nianses, kāzu svinību vieta, ielūgumi, dekorātori, fotogrāfs, video, utt. Bet ir viena maza daļiņa cilvēku, kuri izvēlas pamēģināt sevi foto kameras priekšā – pasūta fotosesiju diviem.

Ziniet kādi plusi ir šādai fotosesijai?

  • iespēja iepazīt savu izvēlēto kāzu fotogrāfu un redzēt uz ko viņš spējīgs tieši kopsadarbībā ar Jums,
  • noteikti šī ir laba iespēja izveidot sarakstu ar fotosesiju vietām savām kāzām un dažas no tām arī iemēģināt pirms,
  • redzēt to, kā Jūs paši izskataties bildēs un izdarīt secinājumus, ko vajadzētu un ko varbūt nē,
  • iespēja tikt pie foršām bildēm, ar kurām dalīties facebook, parādīt draugiem, utt….

Īsāk sakot – forša pirmskāzu fotosesija.

Patiess prieks uzrakstīt Jums kautko noderīgu, kā arī iedrošināt uz skaistām idejām. Ja vēlaties ko pajautāt, tad droši, šeit

Jūsu BalticWedding