Cik īpašas var būt Jūsu kāzas un kā to var panākt.

BalticWedding expo 2018 piedāvās Jums izjust īpašu gaisotni un pavadīt vakaru brīvi, noderīgi un radoši.

Svaigi grauzdēta kafija , ērta atpūtas zona, gardas uzkodas, īpašas performances, romantiski foto stūri un talantīgi izstādes dalībnieki. Vēlamies   parādīt to, cik īpašas var būt Jūsu kāzas un kā to var panākt.

Kā radīt īpašu kāzu stāstu…

Plānojot fabruāra pasākumus noteikti atzīmējiet svarīgu datumu 10.02.2018. Tas ir Izstādes- performances norises datums. Šī skaistā pasākuma norises vieta ir  Rīga,  VEF kvartāla  kamerzāle, Ieriķu iela 5a , kur sākot ar pulkstens 14:00 līdz pulkstens 15:00 visi pāri tiek laipni aicināti noklausīties noderīgu bezmaksas lekciju, ko vadīs Latvijā pieredzējušākā ” Kāzu aģentūra”  Daces Miezītes vadībā. Lekcijas temats būs ”Kāzu dienas plāns”un pieteikties tai ir iespējāms brīvā formā sūtot ēpastu uz milestiba@milestiba.lv

Meža skaņas, putnu čivināšana, vējšs un pieklusināts apgaismojums. Tieši pulkstens 15:00 ļausim Jums izbaudīt īpašu stāstu par divu cilvēku mīlestību. Tas var būt arī Jūsu stāsts. Mēs noteikti zinām, ka tas aizkustinās līdz sirds dziļumiem un Jūs noteikti spēsiet īstenot ko līdzīgu arī savās kāzās pārsteidzot viesus. Komandas darbs, saliedētība, idejas un mīlestība pret kāzām ir tas, kas palīdz radīt tik skaistus pasākumus.

Jūsu iedvesmai esam radījuši īpašu un noslēpumainu līgavas tēlu, kas apbur. Fashion make-up no Jūlijas Balinskas , ekstravaganta galvas rota no Evita Wilde un augumu izceļoša kleita no salona 6.septembris, stilīgs līgavas pušķis un fotogrāfes Emīlijas Bogdanovas redzējums. Īpašs rezultāts, kas ļauj fantāzijai neierobežotas iespējas- kāds būs Tavs līgavas tēls un fotosesiju lokācija?

Apburošas kāzu kleitas

 

 

Atrast sev īpašas kāzu dāvanas vecākiem, dāvanas vedējiem un interesantus kāzu dekorus Jūs noteikti varēsiet pie mums izstādē. Esam sapulcējuši vienkopus ļoti radošus māksliniekus, kuri prezentēs Jums savus darbus un būs gatavi dalīties pieredzē. Ne tikai apskatīties , bet arī iegādāties un pasūtīt varēsiet  ideālu komplimentu viesiem,  garšīgu dāvanu vai elementu no kāzu ielūgumu Daba Rada  īpašos saldumus. Atrast koka dekoratīvos darinājumus kāzām, kas vēstī par mīlestību varēsiet pie mūsu dalībniekiem no Photo Woodoo. Esiet kreatīvi kopā ar mums, jo klātienē būs daudz vairāk interesantu lietu.

Kāzu kleitas ir īpašs stāsts un mūsu lepnums, jo izstādi ar savu klātbūtni pagodinās talantīga dizainere Inga Ezergale, kas darina kleitas  ar īpašu mīlestību un  ekskluzīvu dizainu. Ļausim Jums ielūkoties mūsu darba procesā ko iemūžināja talantīga fotogrāfe Liene Leonovica un noteikti aicinām atnākt un apskatīties uz kleitu kolekciju klātienē.

Kāzu floristika un tās iespējas noteikti būs svarīgs elements izstādē. Kā jau varēja redzēt, tad mūsu komandā ir ārkārtīgi talantīgs florists no City Flower, kas prot izjust klienta vēlmes, svētku koncepciju un radīt piemērotu kompozīciju.  Esam sarūpējuši Jums tikšanos ar  profesionāļiem rotu izgatavošanā Eden Gardes Jewelry. Atrast īpašas lietas, īpašām kāzām varēs atnākot uz izstādi 10.02.2018, jo BalticWedding expo ir vieta, kur pulcējas radoši un talantīgi  cilvēki.

Pasākuma galvenais atbalstītājs ir kāzu portāls Precos.lv, kurš ir katras līgavas galvenais palīgs kāzu plānošanā.

 

Fotosesijas radošā komanda:

Izstādes organizators | Balticwedding expo
Foto | Liene Leonovica Photography
Kleita | Inga Ezergale
Galvas rota | Eden Garden Jewelry
Muah Aleksandra Fjodorova | Make up Artist

Modeles | Alina Caune un Valērija Vostrjakova
Lokācija | ROOF Bar-B-Q & MUSIC