Viesu nami kāzām, kur svinēt kāzas

Kāzas – tas ir viens no svarīgākajiem dzīves mirkļiem, ko mūžam atmiņā un sirdī glabās divi cilvēki, taču šie svētki ir arī izaicinājumu pārbagāti.

Svinību plānošana prasa daudz laika, izturības un arī fantāzijas lidojuma, lai izsapņotais kļūtu par realitāti!

Kur svinēt kāzas?

Parasti, izdzirdot vārdu “kāzas”, pirmās asociācijas ir greznas svinības kuplu cilvēku pulkā. Jāsaka – tas, cik apjomīgi būs šie svētki, ir atkarīgs no paša pāra. Vieni vēlēsies svarīgo notikumu atzīmēt greznā restorānā, pirmajā dejā griežoties zem kristāla lustras, citi par pieņemamu uzskatīs pirtiņu ar visām tur paredzētajām tradīcijām, bet citi dienu noslēgs savā mājvietā tikai pašu tuvāko cilvēku sabiedrībā. Patiesībā ne jau nozīme ir tam, cik grezna un dārga būs svinību vieta, bet emocijām un mīlestības izpausmei, kas virmos gaisā tajā dienā.

Nereti kāzu svinību vietas izvēle ir viens no sarežģītākajiem posmiem visā plānošanas periodā, tādēļ ka iespēju ir tik daudz, ka dažkārt tās var radīt zināmu apjukumu pāra prātos.

>> Noskataties šo skaisto kāzu video, kurā labi redzama svinību vieta ar iespēju sadalīt vakara daļu, gan telpās, gan ārā:

.

Ko ņemt vērā izvēloties svinību vietu kāzām?

Padomi, izvēloties savu ideālo svinību vietu:

  • Informācijas meklēšana – veltiet vismaz vienu dienu tam, lai padziļinātāk izpētītu dažādu fotogrāfu, video operatoru un kāzu organizatoru personīgos blogus, mājaslapas un sociālo tīklu kontus, lai izvēlētos piemērotāko arī savai kāzu dienai. Prasmīgs savas profesijas pārstāvis palīdzēs jums izvēlēties piemērotākās vietas, kur iemūžināt emocijas un patiesu mīlestības izpausmi;
  • Viesu skaits – vienmēr ir vērts pieteikt nedaudz vairāk cilvēku, lai izvairītos no neērtās situācijas, kad kāds no viesiem paliek bez vietas pie galda!
  • Ģeogrāfiskā lokācija – tā var būt Rīgas paša sirds vai kāds klusāks nostūrītis ārpus cilvēku burzmas un mašīnu trokšņiem. Ja ir padomā gredzenus mīt ārpus savas valsts robežām, vērts apdomāt, vai šāda izvēle būs piemērota visiem cilvēkiem, ko plānots redzēt kāzās. Vēlams izvēlēties tādu lokāciju, kas ir viegli atrodama navigācijā, ar ērtu piekļuvi un auto stāvvietām;
  • Telpu platība – šajā gadījumā tas ir svarīgs kritērijs, jo vajag vismaz tik daudz plašuma, lai, dejojot pirmo deju, jaunlaulātie varētu neviena netraucēti virpuļot pa deju grīdu, pilnībā izbaudot šo gaistošo mirkli. Pēdējā laikā populāras ir svinību vietas ar iespēju daļu no pasākuma uzturēties ārā, zem zvaigžņotām debesīm.
  • Svētku stils – jau pašā kāzu plānošanas sākumā ir jābūt konceptam par vēlamo svinību stilu. Tā var būt moderna ballīte, formāla tipa svētki vai jebkas cits, ko esat ierecējuši realizēt! Jau sākotnēji izvēloties skaistu vietu Jūs tērēsiet mazāk līdzekļu uz to lai iekārtotu to vietu – dekorācijas, u.c.
  • Aura – vietai ir jābūt uzrunājošai, ar patīkamu auru, pretējā gadījumā skaisti plānotie svētki var sanakt ne tik patīkami. To jau jutīsiet pirmo reizi ieejot telpās;
  • Cena – lai gan kāzās ir budžeta ierobežojums, šo aspektu nevajadzētu izvirzīt kā primāro. Nav jēgas izīrēt budžetam draudzīgāko vietu, ja ne pāris, ne arī viesi tajā nejūtas labi.

 

Viesu nami kāzām, pilis un muižas

nav tik svarīgi ko tieši izvēlēsieties savu kāzu svinībām, bet svarīgi ir tas kā jutisieties vietā, ko būsiet izvēlējušies un kādas emocijas valdīs Jūsos tieši kāzu dienā.

Apskatiet svinību vietas un iespējas kāzu svinībām:

 

>>> Lai skaisti un laimīgi!

Mēs ticam, ka ikviens pāris savu kāzu dienu jau ir izsapņojis un līdz sīkākajai detaļai,  lai tā būtu nevainojama un mūžam atmiņā paliekoša. Nelielie, sīkie knifiņi un smaids no sirds var piešķirt unikālajiem svētkiem papildus burvību.


 

Raksta autore: Sabīne Blumentāle

BalticWedding