Vertikālais kāzu video – trendīgi un ērti skatāms

2023. gads nāk ar pārmaiņām un mēs kopīgi varam tās izdzīvot. Un tas būs vertikālais kāzu video!

Nezinu vai televizori mājās tik drīz stāvēs vertikāli, bet mūsu telefoni šajā pozīcijā tiek lietoti jau krietnu laiku. Instagram, TikTok Facebook un nu jau arī Youtube video saturs ir skatāms vertikālā formātā (9:16). 

Bet ziniet kāzas vēl neesmu redzējis uzfilmētas tieši vertikāli. Es domāju pilnvērtīgu kāzu filmu. 

Vertikālais kāzu video.

 

Nu tad piedāvājums drošajiem pāriem, kas nebaidās no nestandarta lietām. Esam ar mieru aizsākt vertikālo kāzu video ēru un šogad 2023 uzfilmēt vienas foršas kāzas tieši šajā formātā. Kāzu filmas garums 6-7min, lai iekļaujamies TikTok limitā (10min). Pēc pašu vēlēšanās varēsiet savu kāzu filmu publicēt Facebook, TikTok, vai arī Youtube. Visi šie servisi ņem pretī vertikālo video un pēc publicēšanas ar to ir ļoti viegli padalīties. 

 

Tehniski

filmēsim ar to pašu kameru ar ko strādājam kāzās (sony a7siii), uz doto brīdi labākā pieejamā filmēšanas kamera. Kvalitāte: 4K. Montāža: imac / final cut pro ar labu krāsu korekciju un pārdomātu scenāriju.

Arī mums tas būs neliels pārbaudījums, jo horizontālais kadrējums ir tik pat ierasts, kā rīta kafija )) . SONY kamera saprot vertikālo novietojumu un pati automātiski pielāgojas.


Ja šis piedāvājums ieinteresēja, droši raksti mums uz Whatsapp (web lapas labajā stūrī ir poga), vari arī zvanat pa tiešo uz tel. #

+37122832595

rakstot piemini, ka tēma: vertikālais kāzu video

Ja vēl nepazīsti mūs un vēlies iepazīties ar mūsu darbiem, tad šeit _


Aizpildi šo mini anketu un tiekamies Whatsapp 🙂


Metu izaicinājumu, vasaras vidū uzkāpu uz motocikla un devos nofilmēt kāzas ar iPhone, kas sanāca, noskaties šeit _


“I am open” visādām foršām idejām 🙂 🙂 🙂 _ Ainārs Krauklis