RĀMAVAS MUIŽA kāzas

Svinību vieta kāzām, viena no TOP pozīcijām.

Nu tad aiziet! Mūsu pirmais raidījums

Līdzīgi, kā pāri, kas sāk plānot savas kāzas arī mēs uzsākam šo ceļu ar vienu no svarīgākajiem punktiem kāzu plānošanas procesā – tas ir svinību vietas izvēle kāzām.

Svinību vieta kāzām – Rāmavas Depkina muiža

Brīnišķīgā saimniece Ilze mūs uzņēma savā muižā un izstāstīja par visām iespējām, ko jaunie pāri var izmantot svinot savu kāzu dienu muižā. Svinību vieta kāzām ir viena no pirmajām pozīcijām, kuru pāri rezervē uzreiz aiz kāzu datuma. Viesu nami kāzām, muižas, pilis un restorāni ir  TOP pozīcija. No Vecrīgas līdz šai vietai Jūs varat nokļūt tikai 15 minūšu braucienā un ienākot iekšā paveras pavisam citas sajūtas, tāds kā ceļojums laikā mazliet, tāda pavisam savādāka piegarša.

Skaties video – 

.

Muižas piedāvājuma klāstā ir arī kāzu tekstils, kāzu dekors, ēdināšana kāzām un daudz kas cits. Noskatoties video līdz galam, redzēsiet muižas telpas, īstas kāzas muižā un uzzināsiet cik izmaksā pakalpojumi, ko sniedz Rāmavas Depkina muiža.

Jautajums, svinēt kāzas telpās, kā gandrīz visi vai tomēr noriskēt un sarīkot svinības ārā, parkā zem plikas debess. Drošvien šo jautajumu sev uzdod tikai paši drosmīgākie, bet ziniet tas ir to vērts, šādam pavērsienam ir pavisam cita garša.

Mēs BalticWedding expo TV komanda savukārt jau darbojamies pie jauniem projektiem, lai drīzumā Jums parādītu daudz noderīga Jūsu kāzu plānošanai un sapņu īstenošanai.

Pieraksties mūsu Youtube kanālā un uz drīzu tikšanos 🙂