mūzika kāzu video filmai

Mūzika priekš kāzu video, kāzu filmai

Iepriekšējā rakstā mēs Jums izstāstījām kur un kā meklēt mūziku, bet šoreiz

esam nonākuši pie sadaļas, kura tiek rediģēta pēc kāzām – kāzu video un mūzika. Bieži vien  mūziku priekš video apspriežam jau pirmajā tikšanās reizē, no vienas puses tas ir pareizi izrunāt virzienu, stilus, taču ne vienmēr izvēlētā mūzika atbilst kāzu dienā notiekošajam un tad sākās darbiņš mums kazu video filmētājiem-montētājiem. Ir svarīgi uzzināt to, kādi video patīk pārim, visvienkāršāk to izdarīt: palūgt parādīt konkrētus video, kas viņiem patīk. Uzreiz sapratīsim kurā virzienā strādāt.

Mūzika kāzu filmai

Ir vairāki paņēmieni montāžas stili, kā salikt mākslinieciski foršu kāzu video stāstu.

  • Video sākumā izmantot vieglu instrumentālu fona mūziku, tad pāriet uz jautrāku brīdī. Video sanāk kā no divām daļām, bet to pāreju iespējams padarīt nemanāmu, piemēram izmantojot dzīvās skaņas no kāzām. Šādos video viegli ir ielikt tostus vai piemēram ceremonijā pateiktas frāzes, instrumentālā mūzika to ļoti labi ļauj. Optimālais video garums ap 4-5min.

  • Kāzu video ar vienu dziesmu. Pirms montāžas izvēlamies vienu ~4min dziesmu uz kuras tad arī attiecīgā ritmā liekam kadrus un panākam foršu rezultātu. Šajā gadījumā noteikti mazāk sanāk izmantot dzīvo skaņu no kāzu dienas, jo dziesmas bieži vien ir ar vārdiem. Savukārt jautrie brīži ļoti labi liksies uz jautras mūzikas.

  • Pavisam cits stils un izpildījums ir veidojot 15min dokumentālos video stāstus (kāzu filmas). Šiem projektiem ne tikai mūzika tiek rūpīgi, individuāli piemeklēta bet arī veidots scenārijs pirms montāžas balstoties uz intervijām, vecāku tostiem un kāzu dienā dokumentāli noķertiem brīžiem ar skaņu. Ja filmējot ceremonijas vietu kopplānā cauri kadram izlido kaija, tad pie montāžas pieliekot putna skaņu, iegūstam pavisam citu vērtību un sajūtu šim video. Meklējot mūziku šādiem video praktiski nekad netiek izmantota mūzika ko ikdienā dzirdam radio, tas laikam tādēļ, ka šī mūzika ir uz neilgu mūsu sirdīs 🙂 Šiem kāzu video mūziku nākas iegādāties, pirkt stokos, kā arī meklēt specializētos web saitos. Rezultāts 90% gadījumos ir pārsteidzošs un ļoti patīkams, to saka klienti.

Vai zinājāt, ka pareizajā vietā ielikts klusums arī spēj izcelt emocijas un uzmanību cilvēkiem, kas skatās video? Patiešām tā ir un tas ir mūsu darbs, tas ko daram ar skaņu, skaņām, mūziku, dzīvo skaņu, utt…

Paldies, ka bijāt ar mums,

Jūsu BalticWedding.