Meklējam kreatīvu pāri interesantām 2024 gada kāzām

Sāksism šo gadu savādāk, ko sakat? Aiziet!…

Janvāra sākumā radās ideja uzrunāt cilvēkus ar radošu domāšanu, cilvēkus, kuriem patīk izkāpt ārpus ierastajiem rāmjiem. Tātad, meklējam pāri, kuri ir gatavi savas kāzas nosvinēt citādi, mēs teiktu, ārpus pieņemtajam.

Protams būs šogad arī daudz standarta kāzas un arī tās vajag, jo mēs cilvēki esam tik dažādi un kāzas ir tas pasākums, kur mēs daram tā, kā vēlamies!

Kas tieši ir padomā un kā var savādāk? Tūlīt iedosim idejas un ieteikumus, kā arī uztaisīsim moodboard galeriju. Varbūt esat pietiekami drosmīgi un atļausiet savas kāzas nofilmēt ar iPhone, vairāk info par šo tēmu skataties – iPhone Video School. Bet nu aiziet ar idejām.

Kāzu svinību vieta. Ja vēlaties kāzas atcerēties uz visu mūžu un jūsmot par tām vēl ilgi, ilgi, der padomāt tieši par svinību vietu. Var taču svinēt kāzas ārā zem klajas debess vai mežā, parkā vai citā interesantā vietā.

Dažas idejas: Barn house būtu foršs risinājums nelielām stilīgām kāzām. Siltumnīca, kā vieta kāzu svinībām. Kā arī vecs sķūnis, kurā iespējams izpausties ar pilnu sirdi.

Visas šīs vietas vieno viena ļoti pozitīva ziņa, ka 2/3 no savām kāzu svinībām varat rīkot tieši ārā, bez jumta. Te ļoti der padomāt par apgaismojumu tieši tumšajam laikam, lampiņas, sveces, ugunskuri, lāpas utt.

Tas viss kopā radīs tādu maģiski pasakainu noskaņu, ka vēl ilgi atcerēsieties šo dienu.
Mums pašiem 10 gadu kāzu jubilejas svinības bija priežu mežā, ārā kur apkārt ir tikai un vienīgi mežs, iestājoties tumsai tās sajūtas vēl joprojām ir kā vakar 🙂

Kāzu ceremonija. Tā noteikti var notikt gan pašā svinību vietā, gan arī pavisam citur. Mēs ieteiktu arī to rīkot ārā vai arī daļēji ārā. Un kāpēc gan ne tumsā? Droši. Šeit dažas idejas –

Esam filmējuši kāzu ceremoniju 23.00 naktī, mežā. Ugunskuri, milzu latvāņi nokrāsoti sudraba krāsā, laiva, kurā pieved līgavu, ļoti maģiski, tiešām.

Dekorācijas jeb detaļas. Noteikti svarīga kāzu sastāvdaļa. Iet runa par kāzām vasarā, notiekti izmantojiet dabas veltes, kā arī der papildināt ar papildus atribūtiku.

Piemēram kafijas bārs vai dzērienu treileris, dažādi galdiņi, dīvāni, paklāji, kas kopā radīs tik neatkārtojamas sajūtas.

Kāzu apģērbs. Viennozīmīgi ērts, tā lai par to vispār nebūtu jāpiedomā. Klasiskos uzvalkus atstāsim dzimtsarakstu nodaļai. Droši iesakām kombinēt lietas, kuras sākotnēji prātā kopā neliekas, bet patiesībā uzvelkot izskatās stilīgi.

Foto un video sesija. Diezgan svarīga kāzu dienas sastāvdaļa. Ja kāzas svinēsiet vienā vietā, tad fotosesiju droši var taisīt turpat. Bet ir arī iespēja nedaudz pamest savus kāzu viesus (1-2h) un doties kādas interesantas vietas meklējumos.

Runājot par mūziku kāzu filmai un krāsām, jā te nu mums gribas paeksperimentēt un izveidot ko patiešām interesantu / neordināru.

Par idejām kāzu foto/video vietām un kāzu video gan izrunāsim klātienē.

Noskataties šo video >>>

Pats galvenais ir, lai Jūs justos kolosāli savā kāzu dienā, par visu pārējo, kas saistās ar video un foto parūpēsimies mēs.

Droši sazinaties ar mums, kā arī padalaties ar šo rakstu. Superīgu un radošu šo gadu novēlam mēs Ainārs un Nadya.

+37122832595