Labākais kāzu video | BalticWedding

Pāri, uzsākot savu kāzu plānošanu iekāpj pavisam citā, varētu teikt tā, viņiem nezināmā pasaulē. Tādā, kurā ir iespēja satikt gan labus speciālistus, gan tādus, kas savu darbiņu izdarīs štruntīgi. Ziniet, tas ir absolūti normāli, jo dzīvē arī tā notiek. Tikai ar ko atšķiras dzīve no kāzām, ar to, ka kāzās Jums nebūs iespēju izlabot kautko vai atkārtot.

Patiesībā jau es nevēlos ar šo rakstu runāt par sliktām lietām vai mēģināt pierunāt uz to, ka vienmēr jāizvēlas dārgākais no piedāvājumiem, nebūt nē. Bet ir lietas, kurās ir vērts ieklausīties.


Patiesi foršs 2020. gada kāzu video

Labākais kāzu video

_ kāds tad tas īsti ir? Internets, YouTube, Vimeo un Instagram ir pilni ar dažnedažādiem video, drošivien katrs vēlas atrast to labāko par labāko cenu, vai ne? Tas nozīmē to, ka izvēloties kāzu operatoru pēc cenas Jūs varat netrāpīt uz īsto. Un tā bieži vien arī notiek.

Kā tad īsti atrast labāko kāzu video sev? Atlasiet 5 labākos no visiem (tie kuri patiešām patīk), sazinaties ar visiem 5, tad tikšanās un:

  • pirmais kontakts / sapratīsiet vai ir pa ceļam,
  • uzzinat lietas, kas operatoram filmētājam ir svarīgas,
  • parunājiet par hobijiem, par dzīvesveidu,
  • apjautājaties kā viņš/viņi strādā, lai pastāsta par norisi,
  • pajautājiet Jums svarīgus padomus,
  • uzjautājiet no kā veidojas viņa cena,

Tad arī sapratīsiet un izlemsiet kurš/kuri. Atbildes uz šiem jautājumiem tiešām palīdzēs saprast, kurš ir labākais kāzu video veidotājs tieši Jums.

Ja runājam par cenu, kas nav mazsvarīgi, šķiet muļķīgākais ko cilvēks var izdarīt ir izvēlēties kāzu video un to pasūtīt balstoties uz cenu. Tas nav velosipēds vai telefons, ko varēsiet viegli pārdot ja nepatiks. Domu sapratāt, vai ne? 🙂

Patiesībā jau cena neveidojas tāpat vien “vot prasīšu tik vai tik par kāzu filmēšanu”. Tie ir vismaz 15 svarīgi punkti, kas veido kāzu video cenu. Latvijā kāzu video cenas ir aptuveni šādas: no 350eur līdz 2500eur par pilnu kāzu dienu.

Vēlaties ļoti labu ieteikumu? Savam noskatītajam kāzu operatoram uzjautājiet kādēļ viņa summa ir tieši tāda. Vai arī ja Jums piemēram liekas, ka 2000eur ir pārāk dārgi, paprasiet to, kas tieši veido šādu cenu. Un Jūs sāksiet izprast pakalpojumu un šo sfēru kā tādu.

Tāds foršs salīdzinājums: braucot ar Toyota Yaris Jūs nekad nedabūsiet tās emocijas, kuras braucot ar S-klases Mercedes.

Tā doma ir – katram no mums ir savs dzīves līmenis jeb uz doto brīdi mēs esam konkrētā dzīves līmenī un izvēlamies lietas, kas mums patīk.


Viens no 2021. gada labākajiem video

Ļoti ceru, ka šie padomi palīdzēja ceļā uz labāko kāzu video tieši Jums.