Kur meklēt kāzu video operatoru

KĀ UN KUR ATRAST KĀZU OPERATORU?

Labs kāzu operators, atrast viņu, tas nav no vieglākajiem uzdevumiem, ja labi kāzu fotogrāfi Latvijā ir daudz, tad labi kāzu operatori ir deficīts, viņi ir maz. Jā, tā ir taisnība 😊
Ar ko sākt? Ieplānojiet daudz laika un pacietības, un kā izteicās viens no mūsu klientiem – vajadzēs visu dienu vai pat vairāk.

Agrāk bija pieņemts apzvanīt draugus, paziņas, kas jau bija precējušies un vienkārši paprasīt viņu kāzu operatora tel. Nr. Laiki ir mainījušies un daudz kas ir gājis uz priekšu un protams internets un tā iespējas.

Kur meklēt kāzu video operatoru?

Nu tad pēc kārtas:

​1. Vislabākais palīgs būs google.lv, nekādā gadijumā meklējumi nedrīkst aprobežoties tikai ar atslegvārdu – “kāzu video”, jo tad piedāvājums būs tik liels, ka apjuksiet.

Meklējot iesakām izmantot šādus atslēgvārdus:

 • Labs kāzu video
 • Kāzu filmēšana
 • kāzu video cena
 • Kāzu ceremonija mežā
 • Kreatīvas kāzu filmas
 • Nakts kāzu ceremonija
 • Kāzu videooperators
 • Kāzu video filmēšana
 • kāzu filma
 • kāzu video filmēšana
 • aero video kāzās
 • 360 video kāzās
 • utt…..


2. precos.lv –
ļoti apjomīga un meklējumiem noderīga vietiņa, daudz dažādi raksti un derīga informācija saistībā ar kāzu filmēšanu.

3. ligavam.lv – stilīga vietiņa, kur pulcējās daudzi šīs nozares pārstāvji.

4. youtube.com – viens no lielākajiem video meklētājiem. Tur pat variet meklēt savu kāzu video operatoru pēc vietas. Piemēram: ja kāzas svinēsiet Jūrmalā restorānā Lighthouse, tad ierakstiet atslēgvārdus – a) kāzas jūrmalā ; b) kāzas lighthouse restorānā ; c) kāzas pie jūras. Tādā veidā nonāksiet pie video, kuri filmēti ir tieši tur.

 

5. facebook.com – šeit noteikti variet meklēšanā izmantot heštegus, piemēram: #kāzuvideo ; #360videokāzās , un tml. Noteikti pameklējiet grupas, kuras ir par kāzām un kur runā par kāzu video.

6. vimeo.com – vieta, kur mājo kvalitatīvs video saturs, jā tieši tā, šeit 95% ir labas kvalitātes un laba izpildījuma video darbi.

7. vedejiem.lv – noderīgs saits ne tikai kāzu organizātoriem, bet arī pārējiem.

8. yandex.ru – pārsvarā krievijā filmētie kāzu video, bet ne tikai.

9. Un vēl daudz kur citur…..

Lietas, ko neaizmirst meklējot kāzu video!

Neaizmirstiet nokopēt iepatikušos kāzu video linkus, lai neaizmirstās, kad atkārtoti mēgināsiet atrast. Mēģiniet pēc iespējas ātrāk uzsākt kāzu video meklējumus un veikt rezervāciju, it īpaši tad ja svinēsiet kāzas kādā skaistā datumā, piem: 16.06.16., jo Jūs nebūsiet vienīgie!

Kad esat atraduši video, pēc saviem kritērijiem un gaumes, piezvaniet, sarunājiet tikšanos, jo nav svarīgi tikai tas, ko kāzu operators var paveikt, svarīgi ir arī tas, lai Jums rastos kopīga valoda, jo kāzu dienā kopā būs jāpavada vismaz 12 stundas.

Meklējot nebalstaties tikai uz cenu, jo Latvijā cenas praktiski neviens nepublicē, vienkārši nav pieņemts laikam. Ja piemēram atrodat kāzu video kurš ir 800eur robežās un atrodat tādu kurš ir 750eur, tad noteikti ir jāsatiekas un jāuzklausa abi pakalpojumu sniedzēji, tad arī sapratīsiet kurš tuvāks sirdij.

Kāzu video no uzņēmumiem / kompānijām

Ārzemēs ne velti cilveki izvēlās pasūtīt kāzu video no kompānijām vai uzņēmumiem, tā ir drošāk, jo, pieņemsim, ka Jūsu nolīgtais kāzu operators pēkšņi saslimst vai gūst traumu vai vienkārši neatbild uz Jūsu zvaniem (arī gadās), ko tad Jūs iesāksiet?, divas dienas pirms kāzām izmisīgi šķirstīsiet internetu? Tā notiek un katru gadu un nereti mēs saņemam zvanus dažas dienas pirms kāzām un nākas izpalīdzēt cilvēkiem. Uzņēmumā, kurš piedāvā kāzu video pakalpojumus strādā vairāki operatori – komanda un bez video Jūs nepaliksiet, tas nav mazsvarīgi.


Paldies, ka bijāt kopā ar mums un izlasījāt!

Raksta autors Ainārs Krauklis no
“Baltic Wedding”