fotosesiju vietas rīgā, balticwedding TV

Kāzu video un fotosesiju vietas Rīgā – Greznās

Tuvojas kāzu sezona un foto sesiju vietas kāzām aizvien ir līderu sarakstā plānojot kāzu dienu.

Fotosesiju vietas Rīgā

Šoreiz mēs vēlamies Tev parādīt vietas, kur varat gan svinēt kāzas, gan fotografēties, filmēties kāzu dienā. Izlēmām  apskatīt iekštelpas, jo tieši apziņa, ka neprognozējami laika apstākļi neietekmēs kāzu dienas norisi, liek jaunajam pārim justies droši. Savu apskatu iesākām no patiesi greznās lokācijas Vecrīgas sirdī –  MELNGALVJU NAMS. Šī ir vieta, kur uzreiz jūties īpaši, kur apkārt valda greznība un romantika.

.

Skaties raidījumu – 

.

Melngalvju nams piedāvā telpas kāzu fotosesijai vai filmēšanai stundas garumā. Tā ir vienreizēja iespēja iemēģināt arī pirmo deju skaistajā un greznākajā nama zālē – Svētku zālē. Piedāvājuma cena ir sākot no 70,00 euro (stundā bez PVN).

Vēl no opcijām, kas pieejamas jaunajiem pāriem Melngalvju namā ir iespēja laulību zvērestus teikt Rīgas vizītkartē, zālē, kas ir ideāli piemērota līgavas svinīgajam uznācienam. Nama Svētku zālē ir iespējams  organizēt svētku neformālo daļu līdz 250 personām. Kā patīkams bonus pāriem ir pieejama jumta terase, no kuras paveras fantastisks skats.

Kāzas Melngalvju namā >>>

pašā Vecrīgas sirdī, kas ir Rīgas vizītkarte un viena no pateicīgākajām vietām reprezentatīvu pasākumu rīkošanai. Nama greznās telpas, prestižā vēsture un centrālā atrašanās vieta piešķirs īpašu svinīgumu Jūsu kāzu dienai, ļaujot tai kļūt par patiešām neaizmirstamu notikumu.

Tavā rīcībā ir trīs greznas zāles – Svētku zāle, Lībekas zāle un Latviešu zāle, kā arī vēsturiskie kabineti, kas īpaši piemēroti svinīgām pieņemšanām, bet iespējams arī tos izmantot nelielām kāzu ceremonijām un banketiem, kā arī pagraba telpas degustācijām, fotosesijām, sanāksmēm.

Ja vēlies sazināties ar Melngalvju namu vai vienkārši uzdot kādu jautājumu kāzu sakarā, spied šeit.

 

 

 

 


Kāzu fotosesija Rīgas biržā >>>

Tā ir otra vieta, kur ciemojāmies, mākslas muzejs Rīgas Birža, kas apbur ar savu apbrīnojamo atmosfēru. Muzeja telpās jaunie pāri var baudīt savu kāzu fotosesiju nesteidzīgā un neatkārtojamā gaisotnē. Skaists interjers, izcili ērta atrašanās vieta, četras pastāvīgas ekspozīcijas, iespēja izklaidēt Jūsu kāzu viesus, kamēr baudāt fotosesiju, tas viss ir pieejams mākslas muzejā Rīgas Birža. Noteikti izmantojiet šo iespēju. Nedaudz par izcenojumiem pāru fotosesijai: jaunlaulāto fotografēšanās kāzu dienā vai citu svinīgu notikumu dalībnieku fotografēšanās muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā, izmaksā 40.00 euro stundā.

 

 

 

 

 

 

Lai iegūtu pilnu informāciju par iespējām, sazinaties ar mākslas muzeja Rīgas Birža administrāciju : rigasbirza@lnmm.lv // lejuplādēt: CENAS FOTOSESIJĀM

.

Pieraksties mūsu YouTube kanālā un esi kopā ar BalticWedding TV

.

#balticweddingTV #balticwedding #kāzuTV