Kāzu video kā īsta filma

2020.gads noteikti būs pārmaiņu gads, ne tikai pašizaugsmē, finanšu lietās, bet noteikti arī kāzu video nozarē. Vēlamies šoreiz parunāt par šī gada viennozīmīgu trendu.

Kāzu video

Jā, bija jāpaiet daudziem, daudziem gadiem kamēr par šo tēmu sāktu rakstīt visi žurnāli un runā gandrīz visos ar kāzām saistītos medijos un pasākumos 🙂

Mēs, kā video veidotaji pievēršam uzmanību daudzām jo daudzām niansēm tāpat kā to dara fotogrāfi, jautasiet kāpēc? Jo patiesībā kāzu diena parit ļoti ļoti ātri un jaunais pāris daudzas lietas nemaz nepamana. Nu piemēram kautkādus dekorāciju elementus baznīcā vai āra ceremonijā, kāzu rītu kopumā, radinieku emocijas, saulrietus ārpus svinību vietas, utt, utt…

Mūsu uzdevums un arī darbiņš ir kāzu dienu pārvērst īstā stāstā – kāzu filmā. Jā, jau darot (filmējot) domāt, kā tas viss liksies kopā ar dzīvajām skaņām, mūziku un cilvēku runām. Kā to paveikt? Jau pie pirmās tikšanās mums ir svarīgi iepazīt abus kāzu dienas galvenos cilvēkus, uzzināt ar ko viņi nodarbojas un kas viņiem patiešām patīk un no kādām lietām viņi ir sajūsmā. Tas ir ļoti svarīgi, jo kāzu dienā ir jābūt tur, kur ir ērti, kur patīk, un darīt to, no kā līgava un līgavainis gūst patiešām kolosālas emocijas.

Vēlāk skatoties kāzu video to visu ļoti labi var redzēt un izjust.

Šajā kāzu video

filmā ļoti labi izstāstījām ģimenes stāstu caur šo brīnišķīgo dienu. Gan ģimene, gan draugi, gan citi tuvi cilvēki, viņi visi ir nejauši aktieri šajā video, jo mēs vēlamies patiesus momentus, pēc iespējas mazāk uzspēlēta un tēlota. Pat suns, jā arī viņš tika nomazgāts un uzpucēts šiem svētkiem 🙂

Vai zinat kā mēs to panākam? 🙂 Mēs izdzīvojam šo dienu kopā ar jauno pāri ar viņu draugiem. Ticat vai nē, gadās ka ceremonijas laikā arī mums nobirst pa asarai no tā brīža sajūtām. Svarīgi ir darīt to ko dari uz visiem 100!!! Cilvēki no malas to gan redz, gan jūt. Un mums tas sagādā prieku un baudu.

Nedaudz par pašu filmēšanās procesu

Skatoties arzemju kino noteikti esat pamanījuši, ka praktiski visas epizodes ir tik dabīgas un neuzkrītošas, ka bieži vien skatīšanās notiek uz viena elpas vilciena. Varētu pat teikt, ka nepamanat kā ir pagājušas 20 vai 40 minūtes no filmas, tas ko vēlamies pateikt ir, labi izveidota filma ir tāda, kurā jūs pat daudzas nianses nepamanat un vēl, gribas to noskatīties vēlreiz, tā taču ir vai ne? Tieši pateicoties cilvēkiem, kuri to veidojuši, mūzikai, dzīvajām skaņām un vēl 100 dažādām niansēm. Un protams pašiem cilvēkiem – aktieriem.

Ar kāzām ir nedaudz savādāk, nav jābūt aktierim, nav jāmācās 6 vai vairāk gadi aktiermākslas skolās, ir jābūt vienkārši tādam kā Tu esi!! Ir jābūt laimīgam. Pārējo izdarīsim mēs, kāzu video veidotāji. Nu labi, ja būsiet kreatīvi un pretīmnākoši, tad kopīgi izdomāsim kautko interesantu, kā arī bieži notiek.

Daudzas labās idejas nāk darot, tāpēc mēs turpinam darīt to, kas mums patīk 🙂


Raksta autors:  Ainārs Krauklis  ||  BalticWedding