KĀZU VIDEO CENAS, piedāvājumi 2024.gadam

Mums ir ļoti svarīgi, lai Jūsu kāzu diena izdotos perfekta! Esam ne tikai sagatavojuši 3 dažādus kāzu video piedāvājumus, bet arī sarakstu ar kāzu foto/video sesiju vietām + vienmēr nākam ar kreatīvām idejām, lai rezultāts būtu uz 100%

Pirms kāzām mēs tiekamies, iepazīstamies, izrunājam lietas, kuras Jums svarīgas. Jūs saņemat foto/video sesiju vietu/ideju sarakstu + kopīgi uztaisam “mini-brainstorming”. Saņemat noderīgus padomus, lai kāzu filma sanāktu perfekta.***PREMIUM***

Ja Jūs ikdienā izvēlaties premium produktus/pakalpojumus un gūstat lieliskas emocijas no tiem, tad šis variants ir paredzēts tieši Jums.

Jūs saņemsiet īstu 9-11min dokumentāli-māksliniecisku stāstu par Jums un kāzu dienu. Saņemsiet arī visu kāzu dienā safilmēto video – garo filmu. Viss skaistā noformējumā + USB un online linki.

Veidojot video, mēs daudz uzmanības pievēršam detaļām un dzīvajai skaņai. Kāzu ceremonijā skaņu rakstam atsevišķi. Kāzu norisē iejaucamies pavisam maz, vairāk tiek filmēti patiesi īsti momenti un emocijas. Pāri šo ļoti novērtē un šādām kāzu filmām patiešām ir liela vērtība.

→ Komanda: 2 labākie operatori (ar savu auto) + drons.
→ Strādājam no kāzu dienas rīta līdz 00:30 naktī.
→ Kāzu video saņemsiet 3-5 nedēļu laikā.

Apskatiet video piemēru _***GOLD***

Šis piedāvājums ideāli būs piemērots pāriem, kuri plāno vidēji lielas kāzas, ap 40-60 viesi.

Veidojot video, mēs uzmanību pievēršam gan viesiem, gan pārim, rakstam arī dzīvo skaņu. Foto/video sesijā filmējam kā patiesos momentus, tā arī inscinētos. Kāzu ceremonijā skaņu rakstam atsevišķi. Šis ir variants, kuru izvēlas lielākā daļa mūsu klientu.

Jūs saņemsiet lielisku 6-8 minūšu filmu par Jūsu kāzu dienu, ar daudz emocijām. Saņemsiet arī visu kāzu dienā safilmēto video – garo filmu. Viss skaistā noformējumā + USB + online versija.

///

→ Komanda: 2 operatori (ar savu auto) + drons.
→ Strādājam no kāzu dienas rīta līdz 00:30 naktī.
→ Kāzu video saņemsiet 3-5 nedēļu laikā.

Apskatiet video piemēru _***SILVER***

Šis piedāvājums ieliski piemērots pāriem, kuri plāno nelielas skaistas kāzas, ap 30 viesi.

Veidojot video, mēs lielāko uzmanību veltam pārim, protams rakstam arī dzīvo skaņu. Kāzu ceremonijā skaņu rakstam atsevišķi. Foto/video sesija parasti norit nesteidzīgi. Šo variantu bieži izvēlas drošie klienti, ar citādu redzējumu uz kāzu dienu, un ne tikai.

Jūs saņemsiet foršu 6-8 minūšu filmu par Jūsu kāzu dienu, ar daudz emocijām un māksliniecisku pieeju. Saņemsiet arī visu kāzu dienā safilmēto video – garo filmu. Viss skaistā noformējumā + USB + online versija.

///

→ Komanda: 1 operators (ar savu auto) + drons.
→ Strādājam no kāzu dienas rīta līdz 00:30 naktī.
→ Kāzu video saņemsiet 3-5 nedēļu laikā.

Apskatiet video piemēru _


Aizpildiet šo un uzziniet vai esam pieejami Jūsu izvēlētajā datumā.

+37122832595

UZRAKSTAT MUMS Watsapp