Kāzu video cenas, kā tās veidojās? Apskaties…

Veidojam kāzu video jau vairāk kā 18 gadus, pārzinot šo tirgu, droši varam palīdzēt jums izprast to, kā veidojas kāzu video cena un par ko jūs maksājat.

Uzsākot savu kāzu plānošanu, ar daudzām lietām saskaraties pirmo reizi, līdzīgi kā tas ir, kad uzsākat būvēt māju. Jūs apzvanat/uzrakstat potenciālajiem pakalpojumu sniedzējiem, saņemat piedāvājumus un sākumā liekas, woow – dārgi. Tas ir pilnīgi normāli, jo jūs vienkārši ar daudz ko saskaraties pirmo reizi un nezinat cik kas maksā.

Tāpēc, iesakām parakt dziļāk un painteresēties, uzdot jautājumus saviem izvēlētajiem pakalp. sniedzējiem. Pieejat tai lietai nopietni, jo nosvinēt kāzas otro reizi nebūs iespējas. Pajautājiet kādēļ jūsu cena ir tieši šāda, kā tā veidojās, kurā cenu un kvalitātes kategorijā esat.

Papētiet pašu produktu / pakalpojummu dziļāk, nevajag tā pavirši virspusēji.

Varu iedot labu piemēru: Gribat nopirkt jaunu telefonu, kā rīkojas cilvēki? iedošu 3 piemērus no dzīves:


1. Caur salidzini_lv sameklē lētāko variantu un pērk nost.
Parasti tās pašas firmas, ko jau lieto, tikai jaunāku.
2. Dodas uz veikalu, tur klāsts ir milzīgs, paspaida vienu, otru, trešo. Nedaudz aprunājas ar pārdevēju (dažreiz ar zinošu, dažreiz ar ne tik), un tad nopērk to, kas tajā brīdī liekas ok.3. Vispirms kārtīgi izpēta piedāvājumus internetā, tad paziņām, draugiem, grupās pajautā viedokli, dodas uz veikalu, tur aprunājas ar zinošu speciālistu. Reāli dzīvē patestē dārgu telefonu, nedārgu telefonu, uzreiz redz atšķirību. Piekam patestē telefona kameru dažādos apstākļos, labā gaismā, tumšos apstākļos, kustībā utt. Tad balstoties uz savām prioritātēm izdara pareizo izvēli un pirkumu.

Tāds īss kopsavilkums _
Pirmajā variantā, ļoti bieži cilvēks nopērk ne to ko ir vēlējies.
Otrajā variantā, cilvēks ir ticis jau pie labāka telefona.
Trešajā variantā, ir nopircis labu telefonu, kas atbilst viņa vēlmēm.

Ar kāzu video ir līdzīgi, tie kas izvēlas to pēc cenas – ne vienmēr tiek pie foršas kāzu filmas. Savukārt tie, kas rūpīgi pieiet pie šī pakalpojuma izvēles un nepērk cenu – tiek pie kolosāla kāzu video.


Kā veidojas kāzu video cena?

pieredze, patstāvīga pilnveidošanās, filmēšanas tehnika, montāžas dators, montāžas programmas izmaksas, mūzikas servisu abonēšana, reklāmas izmaksas, youtube uzturēšana, satura veidošana sec tīkliem, gada maksas par web portāliem, domena maksa, hostings, auto uzturēšana, ofisa īre, elektrība, drons, apdrošināšana dronam, tehnikas apdrošināšana, ikgadēja tehnikas papildināšana, maksas kursi, workšopi ārzemēs, grāmatvede, nodokļi, apģērbs.

Šis viss kopums arī veido kāzu video cenu. Un jūs rezultātā saņemat kvalitatīvu kāzu video filmu.


Kādas tad vispār ir cenas Latvijā par kāzu video?

Iedalīsim 3 kategorijās:

300 – 650EUR

Šajā cenu diapazonā visbiežāk darbojas tie, kas pavisam nesen ir sākuši filmēt (studenti, iesācēji utt) un ir sava ceļa sākumā. Tehniski, kā arī mākslinieciski viņiem vēl ir ļoti kur augt, tādēļ filmēt jebkuros apstākļos pilnvērtīgi viņi nevarēs. Izpratne par to, kā veidojās pilnvērtīga kāzu filma viņiem bieži vien nav. Patiesībā tas ir pilnīgi normāli, jo ar kautko ir jāsāk un jāmācās.


900 – 1000EUR

Šajā cenu kategorijā jūs jau tiksiet pie diezgan sakarīga kāzu filmētāja, kurš ir pirmo posmu nogājis, izmācījies uz savām kļūdām un tehniski arī labāk nodrošinājies. Šie filmētāji jau būs labāk sagatavojušies dažādām situācijām.


1100 – 1900EUR

Uz jūsu kāzām ieradīsies patiešām profesionāli filmētāji, kas ir savas lietas speciālisti un ikdienā dzīvo ar to un mīl savu darbu. Šie filmētāji ne tikai ļoti labi nofilmēs kāzas, bet arī spēs dot noderīgus padomus pirms kāzām, kā arī pašā kāzu dienā. Jums būs drošības sajūta, ka viss sanāks ļoti labi. Filmētāji šajā cenu diapazonā tehniski ir ļoti labi nodrošinājušies un spēj labu rezultātu iedot jebkuros apstākļos. Arī tad ja visu dienu līst lietus.


Gribu piebilst, ka cenas norādīju par visas kāzu dienas filmēšanu! 🙂

Ļoti ceru, ka raksts bija izsmeļoši noderīgs, tiešām centos izskaidrot lietas vienkāršā saprotamā valodā.

Ienākat apskatīt arī mūsu kāzu video piedāvājumus

spied šeit

Raksta autors _ Ainārs Krauklis no BalticWedding

Atbildēt