Kāzu video 2023. gadā – kas būs trendā?

Forši ka ienāci mūsu web lapā un ka Tev interesē kāzu video.
Šajā rakstā nedaudz pastāstīšu to, kas trendā šogad un kas plānojas uz 2023

Jāsaka ka 2022. gads bija diezgan piesātināts ar kāzām, gan tām, kuras pārcēlās no iepriekšējā Covid gada, gan vispār bija sajūta, ka cilvēki vēlējās satikt viens otru.

Liels prieks par pāriem, kuri vai nu spiestā kārtā vai brīvprātīgi rīkoja gan ceremoniju, gan banketa daļu ārā (ne telpās) un tas tiešām ir forši. Nu var teikt, lieliem soļiem ienāk arī pie mums tas ārzemnieciskais kāzu stiliņš.

Kāzu video,

tā ir iespēja radīt noskaņu un sajūtas, kuras varat paņemt līdzi arī pēc kāzām un saglabāt uz ilgiem gadiem. Nu tad aiziet par kāzu video trendiem uz nākamo 2023. gadu.

 

Kas tad īsti būs trendā 2022?

 

#1

Nejauši nofilmētie kadri, dažreiz pat “brāķīši”, jeb sliktie kadri kurus agrāk metām ārā montāžā. Tie nākamgad lieliski papildinās kāzu filmu, kura veidota dokumentālā stiliņā ar dzīvajām skaņām. Te runa vairāk iet par smieklīgiem momentiem, pilnīgi dzīviem! 

#3

Īsās foto/video sesijas. Arvien īsāku laiku no kopējās kāzu dienas pāri velta fotosesijai, dažreiz tā ir nepilna stunda visas dienas laikā. Atceros agrāk tās bija 4, 5 un vairāk stundas. Taču atnākot formātam “one place wedding” šis laiks kautkā dabīgi saīsinājās. Patiesībā pietiek ar 1 – 1,5h visas kāzu dienas laikā, sadalot to uz 3 dažādām vietām. Tātad trendā – īsas bet foršas foto/video sesijas.


 

#4

Pāra stāsts video formātā (mēs to nofilmējam), jā iepriekš sagatavots vai arī pilnīgi spontāns ar tā brīža patiesām emocijām pildīts stāsts vienam par otru. Tas ir laba kāzu video pamats uz kura uzbūvēt Jūsu kāzu dienu patiešām baudāmā filmā.


#5

Svinības ārā, dabā. Kāzas kopumā vairāk tiks rīkotas/svinētas ārā, ārpus telpām. Āra ceremonijas, svinības ārā vai atsevišķas peciāli ierīkotas, izdekorētas zonas arpus telpām. Te operatoram ir iespēja vairāk mākslinieciski izpausties un noķert emocijas “tusējot” kopā ar kāzu viesiem.


#6

Kāzu video ar telefonu. Varbūt padomājāt, ka visas kāzas tagad visi filmēs ar telefonu, nebūt nē. Bet dažādus foršus momentus visas dienas gaitā gan, ko tajā pašā dienā vai nākamajā rītā ielikt Instagram vai Facebook. Un tas ir tiešām forši saņemt jau pirmos foršos video momentus tik ātri.Rakstu sagatavoja Ainārs Krauklis no BalticWedding