Kāzu valsis – ko un kā izvēlās dejot jaunie pāri.

Daudz kas atkarīgs no tā, kur notiks svinības un kāda kleita ir līgavai mugurā dejojot pirmo valsi.

Mūsdienās pastāv iespēja tieši uz kāzu dejas laiku nomainīt kāzu kleitu uz kleitu, kas vairāk piemērota izvēlētās dejas stilam un tematikai. Gala rezultātā, tas izskatās kā šovs, kur kleitas maiņa izraisa apbrīnu kāzu viesu vidū.

Kāzu deja kā vakara atklāšana

No tā nav jābaidās, jo pēc dejas kāzu kleitu var uzvilkt atpakaļ. Svarīgi ir saprast ko tieši vēlaties Jūs, kāda stila deja visvairāk raksturos Jūsu, kā pāra, attiecības, iepazīšanās stāstu vai iespējams kāzu tematiku.

 

 

 

Daudz kas atkarīgs no tā, kur notiks svinības un kāda kleita ir līgavai mugurā dejojot pirmo valsi. Mūsdienās pastāv iespēja tieši uz kāzu dejas laiku nomainīt kāzu kleitu uz citu, kas vairāk piemērota izvēlētās dejas stilam un tematikai. Gala rezultātā, tas izskatās kā šovs, kur kleitas maiņa izraisa apbrīnu kāzu viesu vidū. No tā nav jābaidās, jo pēc dejas kāzu kleitu var uzvilkt atpakaļ. Svarīgi ir saprast ko tieši vēlaties Jūs, kāda stila deja visvairāk raksturo Jūsu, kā pāra, attiecības, iepazīšanās stāstu vai iespējams kāzu tematiku.   Dejot pirmo valsi var ne tikai skaistajā pilī, bet noteikti arī dabā. Dejot var jebkur, jo mūsdienās nepastāv ierobežojumi vai aizliegumi. Svarīgi ir sajust to brīdi un saklausīt savu sirdi.

Kas ir pirmā deja? Tas var būt klasiskais valsis, ugunīgais tango vai pilnīgi nestandarta deja, kas pauž Jūsu īpašo stāstu.

 

Kā atrast savu kāzu dejas dziesmu?  Tiem, kam tāda dziesma ir atliek ķerties pie darba, bet tiem, kas nevar atrast vai vienoties par konkrētu kompozīciju iesakām dažus padomus. Mēģināt atcerēties kādu kopīgu izbraucienu, notikumu, pasākumu, kur bijāt kopā un kas saistās ar kādu dziesmu. Tām  obligāti nav jābūt romantiskam pasākumam. Kā piemērs, tā var būt dziesma, par kuru kādreiz kopā esat smējušiem, dziesma, kas skanēja mašīnā, kad braucāt kārtējā vasaras atvaļinājumā vai dziesma ar dziļiem vārdiem. Pastāv iespēja izvēlēties dziesmu ar vārdiem vai arī  tikai melodiju. Ja esat aktīvas mūzikas piekritēji, droši iesaistiet savā kāzu dejā arī viesus. Tas būs piedzīvojums arī viņiem!

Esam pārliecināti, ka spēsiet atrast savējo kāzu dejas dziesmu un šīs mirklis paliks atmiņā, kā romantikas, emociju un prieka asaru virpulis, jo tā ir Jūsu kāzu diena.