līgava-balticwedding

Kāzu fotogrāfs 2020 – pārmaiņu gads

Nu tad par to, kas trendos 2020 gadā! Kāzu fotogrāfs ir šķiet viena no biežāk dzirdētajām freelancer_profesijām.

Kāzu fotogrāfs 2020

Šķiet, ka šī profesija nu jau ir tik populāra, ka daudzi paziņas, draugi pēdējo 2 gadu laikā ir pārkvalificējušies par fotogrāfiem. Bet šajā rakstā vairāk par kāzu fotogrāfiem.

Kā tad izskatās mūsdienīgs kāzu fotogrāfs vai, kā mēs dažreiz pajokojam – kadru pavēlnieks? Mēs rūpīgi sekojam līdzi visam jaunajam un labprāt dalamies ar Jums.

Nu tad: 

  • modē ir modernais minimālisms, tas nozīmē, ka arī fotogrāfi cenšas būt kompaktāki un biežāk lieto vienu kameru.
  • pārsvarā strādā bez tām smagajām lielajām zipspuldzēm un lieto kompaktus vieglus objektīvus.
  • ne reti tikšanās pirms kāzām ar klientu notiek, whatsapp vai skype.
  • kāzu fotogrāfs izvēlas ērtas drēbes, ne vienmēr svinīgas, var arī šortās ierasties kāzās.
  • bieži ceļo pa pasauli un piedāvā pirmskāzu fotosesiju sabildēt ārpus Latvijas, kalnos vai jebkur citur.

 

Tikko uzskaitijām 5 tādus svarīgākos punktus, viņu ir vēl, bet par tiem kādā citā rakstā. Mēs vēlētos nedaudz plašāk izstāstīt par šiem 5 punktiem.

Tas, ka kāzu fotogrāfs vēlas būt kompaktāks ar mazāka izmēra kameru, nekādi neietekmē fotogrāfiju kvalitāti, tas drīzāk tāpēc, lai pārāk neizceltos kāzu viesu starpā ar mežonīgiem aparātiem. Un varētu safočēt vairāk dzīvos momentus un būt nepamanāmāki. Ne reti klienti dzīvo ārzemēs un pirms kazām sazvanamies whatsapp, tas ir gan labi gan ne pārāk, labāk protams būtu videozvans, lai rastos tas kontakts starp cilvēkiem un saprastu vai ir īstais.

Runājot par apģērbu, mums strādājot kopā ar daudziem un dažādiem kāzu fotogrāfiem ir nācies redzēt tik daudz un droši varam teikt, ka labāk justies ērti un uztaisīt ērtus kadrus, nekā stīvās uzvakla biksēs palikt maliņā un pasmaidīt 🙂

Ceļošana, jā, tas ir pēdējā laika tāds trendiņš, šķiet visi tagad cenšas nokļūt visur, facebook grupas gandrīz plīst pušu no piedāvājumiem ar hiking tūrēm, kalnu slēpošanu, wild braucieniem uz ekzotiskajām zemēm. Un jā! ja pamanat kautko tiešām foršu un gribās, droši ņemat līdzi savu izvēlēto kāzu fotogrāfu (pirms kāzam vai pēc) un dodaties smelties emocijas uz jaunām vietām.

 

Kāzu fotogrāfs

Šeit mēs nedaudz parunājām par kazu foto, Spied PLAY un klausies!


Raksta autori: BalticWedding