Kāzu ceremonija brīvā dabā vai baznīcā

Šoreiz runāsim par ļoti, ļoti nozīmīgu kāzu dienas daļu – kāzu ceremoniju. Pastāstīsim kādas tās var būt, no pavisam standartizētām, līdz absolūti kreatīvām….

Klausies mūsu PODCAST >>>

.

Kāzu ceremonija

Bieži vien, cilvēki domā, ka­ kāzu ceremonijai ir jānotiek obligāti baznīcā, bet nē, mūsdienās ir visdažādākās iespējas. Ceremonijas var rīkot ne tikai baznīcā, bet arī dzimtsarakstu nodaļā vai arī kādā skaistā klusā vietā, piemēram, pie jūras vai kādā skaistā mežā.

Ir ļoti daudz un dažādi cilvēki, daudzi izvēlas savu kāzu ceremoniju ne tikai baznīcā, bet arī dzimtsarakstu nodaļā, parasti šādu vietu izvēlas tādi cilvēki, kuri grib savas kāzas minimālistiskas. Pārsvarā laulību reģistrācija dzimtsarakstu nodaļā viena no otras neatšķiras, tādēļ tās liekas bezpersoniskas.

Kāzu ceremonija baznīcā ir kaut kas maģisks, visas sajūtas ko var sajust šajā momentā ir neaprakstāmas. Mūsdienās lieliska  iespēja ir arī apmeklēt kursus ,kur spēsiet iepazīt viens otru ,mācītāju, un viņš jūs, lai saprastu kādu ceremoniju jūs īsti vēlaties un lai uzzinātu vairāk par abiem laulātajiem.  Ļoti svarīgi ir izbaudīt katru brīdi ko pavadāt šajā skaistajā momentā, ļaujaties  patiesām emocijām un sajūtām, jo šādu brīžu nav daudz.

Ne tik daudzi, bet arī liela daļa cilvēku izvēlas izbraukuma ceremonijas jeb kāzu ceremoniju brīvā dabā. Šīs izbraukuma ceremonijas var  būt gan pie kādas jūras, kādā skaistā mežā vai jebkur citur.

Izvēloties šādu ceremoniju pāris spēj atspoguļot viņus pašus,šīs ceremonijas  var  uztaisīt jebkurā diennakts laikā, kā pats pāris to vēlas, lai šis īpašais brīdis būtu tiešām ļoti īpašs. Varbūt baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā šis brīdis neliksies tik personisks,tad tieši izbraukumu ceremonija,būs tā,kurā jūs jutīsieties brīvi un tā,kā vēlaties. Iedomājaties savu kāzu ceremoniju,kādā skaistā mežā vai pie kādas ļoti skaistas pludmales,tas ir pasakaini,ka var uztaisīt kaut ko tik skaistu un tā, kā vēlaties jūs paši.

.