kāzas ziemā zirgi

Kāzas ziemā, villa Santa, Zane un Linards, kāzu video

Ļoti neierasts kāzu rīts – krosa motocikls + kvadrocikls un -17 grādu aukstums, tā rīts sākās līgavainim un viņa vedējam.

Tradicionāli kāzas tiek svinētas vasarā. Bet Linards ir zemnieks! Un zemniekiem vasarā ir otrā sieva, ko sauc par DRUVU. Tāpēc kāzas tika svinētas ziemā.

Kāzu video / Zane un Linards

Noskaties video – 

Kāzas ziemā

Un tā kā ziema Latvijā parasti ir ieilgusi, tad vēlējāmies saviem viesiem tumšos ziemas vakarus padarīt gaišākus ar vienu skaistu notikumu, lai priecātos kopā ar mums. Rudens un ziema mums asociē mieru, tad arī savas kāzas modulējām kā tādu mierīgu ziemas stāstu, cerot, ka būs auksts, sniegots un saulains laiks. Līdz sīkumam tāds arī bija. Ja nemaldos, tā bija pagājušās ziemas aukstākā diena, tai skaitā arī saulaina, sniegota… Nu viss kā cerēts. Ar Linardu iepazināmies… Nezinu, viņš vienkārši piezvanīja. Tā nu kopīgi vēl jo projām sazvanamies, nu jau risinot vīra un sievas, dēliņa un visus citus ar jauko ikdienu saistītos jautājumus. Atmiņām ir ļoti būtiska nozīme. Ne tikai tām, kuras paturam galvā, bet arī tās, uz kurām iespējams atskatīties taustāmā veidā pēc laika. Satiekot savu īsto kāzu dienas filmētāju un fotogrāfu, ir unikāla iespēja šīs dienas sajūtas, emocijas, noskaņu un atmosfēru arī iemūžināt vizuāli.

Ikreiz noskatoties savu kāzu video vai pāršķirot foto, ir iespēja no jauna atdzīvināt to sajūtu, kas bija šajā dienā. Un tā sajūta ir unikāla, tāda, ko nav iespējams atkārtot. Tad nu kāzu video un foto ir tie materiāli, kas palīdz izdzīvot vēlreiz un vēlreiz. Kaut vairākas reizes dienā. Un katru reizi pamanīt jaunas detaļas, sīkumus, kas veido kopumu. Būtiski ir noķert to „vienu vilni” gan ar savu fotogrāfu, gan filmētāju. Par laimi – mums tas izdevās, mums bija īstie.