Kāzas viesu namā Brūtes, Laura un Uģis, kāzu video

Latviskas, dabīgas un mīļas vasaras kāzas ar brīnišķīgiem cilvēkiem. Izbraukājām gan pilsētu, gan laukus, un kārtīgi izsmējāmies kopā ar superīgajiem vedējiem.

Kāzu video | Laura un Uģis

.

noskaties video….

.

Mūsu stāsts

Esam kopā jau nedaudz vairāk kā 10 gadus. Mēs iepazināmies starptautiskas jauniešu pašaudzināšanas programmas Award ietvaros rīkotā pārgājienā Rugājos. Garā iepazīšanās stāsta versija ir pilna ar jautriem brīžiem, maziem bet nozīmīgiem sīkumiem un pārpratumiem, par ko tagad atminoties smaidam un esam laimīgi, ka viss notika tieši tā un kļuva par ko tik ļoti skaistu. Iepazīšanās laiks saistās ar siltiem vasaras vakariem, zaļumballēm un skaistu divu jauniešu draudzību, kas lēnām pārvērtās pirmajā mīlestībā. Mūsu draudzība un mīlestība ir pārvarējusi arī attālumu, kad Laura studēja maģistratūrā Norvēģijā un laiku, kad vel pēc Lauras atgriešanās katrs strādājām citā Latvijas malā. Esam piedzīvojuši daudz atvadīšanās un satikšanās apskāvienus…. Tomēr vienmēr abi zinājām, ka, lai cik tālu, bet vienmēr esam viens otram. Laura teica „Jā”

Portugālē Atlantijas okeāna krastā, un tieši pēc viena gada mēs abi teicām viens otram „Jā” Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes luterāņu baznīcā. Pēc ceremonijas mielošanās ar kāzu torti, pieturvietas kviešu laukā un Ungurmuižā. Svinības viesu namā „Brūtes”. Esam laimīgi, ka mums ir tik lieliskas ģimenes, izpalīdzīgi draugi un neatkārtojami vedēji, kas mūsu dienu palīdzēja veidot mums tik īpašu. Gatavojoties kāzām apmeklējām kāzu semināru izstādi, lai smeltos idejas un iedvesmu mūsu dienai. Tad vēl pat nenojautām, ka mūsu kāzu foto un video satiksim tieši šeit.

Mēs zinājām, ka vēlamies gan kāzu video, gan foto, un mums ļoti svarīgi bija, lai abi nāktu „komplektā”. Jutām, ka tā varētu veidoties sinerģija un vienota noskaņa. Pēc neilgas sarunas ar Nadju un Aināru sapratām, ka tas ir tas, ko mēs meklējam, un pēc pirmās tikšanās jau bijām pilnībā pārliecināti, ka būs forši. Pirms kāzām uzdāvinājām sev pirmskāzu fotosesiju ar Nadju, lai pamēģinātu kā tas ir. Un rezultāts bija fantastisks, un skaistās bildes ļoti noderēja arī kāzās gan kāzu avīzē, gan dāvanās vecākiem, gan pašiem par prieku.


Līgavas rīts | Mājās Rīgā

Līgaviņa rīts | BarberShop Vecrīgā

Kāzu ceremonija | Vecā Ģertrūdes baznīca

Fotosesija kāzās | Lauki, pļavas, Ungurmuiža, viesu nams Brūtes

Svinību vieta kāzām | viesu nams Brūtes