Kāzas Springšļu dzirnavās, Laura un Andris, kāzu video

Viena no foršākajām 2019. gada kāzu ceremonijām, tik daudz patiesa un romantiski. Fotosesija basām kājām brienot mazā upītē un vakara saules stariņiem apspīdēti divi viens otru mīloši cilvēki

Laura un Andris / kāzu video

.

skaties video….

.

Kā jau latviešiem pienākas, dzīve reiz aiznesusi uz Ameriku. Laura un Andris satikās un viens otrā ieskatījās Garezerā. Tā bija, ja ne mīlestība, tad ieskatīšanās no pirmā acu skata gan. Pēc dejām Dziesmu lejā, volejbola turnīra, kurā abi pirmo reizi spēlēja vienā komandā, un garām sarunām, jaunieši ātri saprata, ka viņiem ir neiedomājami daudz kopīga. Bet jau svētdienas vakarā katram bija jadodas uz savu pusi – Laurai vēl priekšā bija gads augstskolā Minesotā, bet Andris devās atpakaļ uz Ņujorku, kur viņš saviem draugiem izstāstīja, ka ir saticis savu nākotnes sievu.

Nākamo četru gadu laikā, Andris un Laura viens otru redzēja latviešu sporta spēlēs, Dziesmu svētkos, bet katru reizi pienāca nogales beigas, kad studijas vai darbs katru veda uz savu štatu, un attālums liedza attiecībām attīstīties. Līdz liktenīgajam Amerikas Latviešu Jaunatnes Apvienības kongresam Filadelfijā, kur viss saka šķist mazliet citādāk. Laura bija nesen sākusi strādāt Ņujorkā, Andris dzīvoja Filadelfijā, un piepeši, pirmo reizi, attālums vairs nebija šķērslis. Abi sāka pavadīt katru nedēļas nogali kopā un jau pēc gada Andris Lauru bildināja ar skaistu līgavas gredzenu.

Kaut dzīve aizvedusi abus uz otru okeāna krastu, Laurai un Andrim bija svarīgi nosvinēt kārtīgas latviešu kāzas. Gan Lauras ģimene, gan Andra vecmāmiņa ir no Cēsu puses, tādēļ par kāzu svinību vietu tika izvēlētas skaistās Springšļu dzirnavas. Kā izdomāja par kāzu video? Laura un Andris kāzas plānoja no pretējā okeāna krasta, tāpēc liela daļa plānošanas tika veikta ar e-pastu un sociālo mediju palīdzību. Daudzus kāzus palīgus Laurai izdevās atrast no draugu un paziņu loka, bet video filmētāju draugu lokā nebija. Meklējot iedvesmu latviskām kāzām, Laura un Andris atrada skaistu kāzu video no BalticWedding. Pēc video zvana ar Aināru no BalticWedding, Laurai un Andrim bija skaidrs, ka tieši BalticWedding vislabāk spēs iemūžināt viņu īpašo dienu, ļaujot abiem justies brīvi, nepiespiesti, un pārliecināti pa to, ka beigu rezultāts būs fantastisks.


Kāzu rīts | vecāku mājās Cesīs

Fotosesija | Cēsis, pilsēta, parks, mežs, daba pie viesu nama

Kāzu ceremonija | Springšļu dzirnavās

Kāzu video | Ainārs un Artūrs, BalticWedding

Svinību vieta kāzām | Springšļu dzirnavas