Kāzas Rundāles pilī, kāzu video Signe un Toms

Signe un Toms ir kopā nedaudz vairāk kā divus gadus, taču viņu stāsta sākums meklējams tālākā pagātnē – 2009. gada vasarā. Kā saka viņi paši – tas ir laiks, kurš vienmēr paliks atmiņā kā skaists un bezrūpīgs. Jaunība, siltie vasaras vakari, ilgās atvadas pirms došanās mājās. Mīlestība.

Kāzu video / Signe un Toms

Skaties video –

Pāris iepazinās Bauskā, kur tolaik dzīvoja un mācījās Toms. Zīmīgi, ka arī Signes vecvecāki un brālēns, kurš abus neapzināti saveda kopā, ir no Bauskas. Viss plūst un mainās, un Signei un Tomam vairākus gadus bija jāpadzīvo šķirti vienam no otra, lai saprastu, kas ir īstās dzīves vērtības. Abi ir pārliecināti, ka laiks pa vidu šiem abiem notikumiem – iepazīšanās dienai un kāzu dienai – bija tas, kas viņus abus sagatavoja nopietnai dzīvei kopā, parādīja, ka, lai vai kas notiktu, viņu ceļi vienmēr vedīs atpakaļ mājās – vienam pie otra.

Otro dzīves doto iespēju Signe un Toms garām nelaida – pēc gada saderinājās, un vēl pēc gada viens otram teica “Jā!” Vecsaules baznīcā. Šī vecā, kara izpostītā baznīca abiem ir tik īpaša tādēļ, ka tajā ir kristīti ne vien viņi paši, bet arī viņu senči vairākās paaudzēs. Starpcitu, tikai domājot par laulību ceremonijas vietu, Signe un Toms uzzināja, ka abi ir kristīti vienā baznīcā.

Kā izdomāja par kāzu video.

Kāzu plānošanas process noritēja mierīgi, tieši tāpat, kā pati kāzu diena. Kāzu fotogrāfs jau bija atrasts un norezervēts, bet ar video bija vēl ne līdz galam izdomāts. Pēc vienas interesantas tikšanās ar Aināru no BalticWedding, Toms nolēma par labu kāzu video. Rezultātā bija tik viegli un nepiespiesti. Līgavas rīts ar draudzenēm, vīnu un sarunām. Līgavaiņa rīts ar ģimeni un labāko draugu. Ceremonija tuvāko ģimenes locekļu, radinieku un draugu lokā. Šampanietis saules pielietajā baznīcas dārzā. Vēlāk nesteidzīga pastaiga Rundāles pilī, un kāzu noslēgumā pasakains saulriets, sirsnīgi apskāvieni un trakulīgas dejas līdz rīta gaismai “Svētku Pilī.”

.

.

.

.

Kāzas Rundāles pilī ar svinībām Svētku pilī