Kāpēc vajadzīgs kāzu video?

♥ Ziniet! Būt klāt kāzās un uzņemt tās emocijas ko pāris sniedz, tās dažādās vietas, kurās varam izpausties, tas ir patiess prieks gan mums, kāzu video veidotājiem, gan arī pārejiem.

Kad cilvēki uzsāk plānot kāzas, pirmkārt tiek izvēlēta svinību vieta, tad fotogrāfs, tad viss pārējais, savukārt kāzu video bieži vien tiek atlikts uz vēlāku laiku vai arī netiek izskatīts vispār.

Kāpēc?

Tūlīt mēģināsim izšķetināt un un atbildēt uz jautājumiem, kurus cilvēki gan uzdod, gan neuzdod (domā). Viedokļi un uzskati ir visdažādākie, piemēram:

Līgava:

 • mēs pat neaizdomājāmies par kāzu video, fotogrāfs bija sarunāts un viss.

BalticWedding:

 • Tas cik skaisti jūs visu bijāt sagatavojuši, noformējuši, tas cik daudz laika, pūļu un līdzekļu ieguldījāt, tas kādas emocijas esat piedzīvojuši pēc kāzām parādīt varēs tikai kāzu video.

Līgava:

 • Tas ir dārgi un mēs nevarējām atļauties to.

BalticWedding:

 • Līdzīgi, kā fotogrāfi arī video ir dažādu cenu kategoriju un pieejami visiem segmentiem. Un diez vai jūs zinājāt par iespēju, ka maksājumu ir iespējams atlikt vai sadalīt – Jā, var!

Cilvēki domā:

 • ka kāzu video vienreiz noskatās un nomet plauktā to USB vai disku.

BalticWedding:

 • tas ir pilnīgi pretēji, ziniet kāds prieks ir saņemt zvanus no mūsu līgavām, par to, ka viņas pirmajā vakarā kāzu video ir noskatījušās vairāk kā 40 reizes un ar asarām acīs. Ir video, kuri ceturtajā dienā parsniedz 575 skatījumus.

Līgava:

 • Ko mēs ar to video iesāksim?

BalticWedding:

 • Kāzu video ir vienīgā iespēja pēc daudziem gadiem vēlreiz dzirdēt mammas un tēta balsi, redzēt viņus dzīvus, pat tad, kad viņi jau vairs nebūs starp jums. Tie ir Jūsu dienas dzīvie mirkļi un kopā ar skaņu, ar jokiem, ar uztraukumu un daudz citām lietām, kuras paši nepamanījāt satraukumā un steigā.

Līgavainis:

 • mums ir labs fotogrāfs, kāzu video mums nevajag.

BalticWedding:

 • fotogrāfs viennozīmigi ir svarīgi!!!, bet viņš nevar ierakstīt jūsu kāzu viesu apsveikumus, viņš nevar nofilmēt ceremonijā jūsu solījumus un tās emocijas, viņš nevar nofilmēt kāzu deju no – līdz…, viņš nevar parādīt vēju, mūziku, nakts skaņas kopā ar kustīgu bildi. Video to visu var!!!

Līgava un līgavainis:

 • redzējām draugu kāzu video gribam tādu pašu.

BalticWedding:

 • protams var mēģināt, bet atceraties, nav vienādu kāzu. Un tas, ko jūs paši dodat kāzu operatoram, no tā arī tiek veidota kāzu filma.

 


 


Kāpēc tad patiešām vajadzīgs kāzu video?

Atbilde:

Viss augstāk minētais un vēl:

⇒Kāzu video ir lieliska iespēja uzaicināt ciemos tos draugus, kuri nebija vai nevarēja būt klāt jūsu kāzās.

⇒Bilde saglabā momentu, video saglabā sajūtas.

⇒Kādu dienu jūsu bērniem būs iespēja būt klāt vecāku kāzās 🙂

⇒Video varat noskatīties un parādīt draugiem jebkurā vietā pasaulē un jebkurā laikā (Youtube).

 


Ko saka klienti:

Bildes es ik pa laikam paskatos, bet vairs nav tik spilgtu emociju, jo visas bildes es jau pārzinu līdz detaļai. Savukārt video gan vēl arvien ir ik pa laikam interesanti paskatīties. Tas tomēr vairāk atdzīvina atmiņas, visas tās emocijas, mūziku, tekstus, smieklus, šur tur viesu sarunas u.tml. – tā, kā tas bija īstenībā.

Nav vārdu, paldies!!! Vēlāk vēl uzrakstīsim, kad emocijas beigsies 🙂 Mans vīrs vēlas nosūtīt Jums ziedus. 🙂 🙂 🙂 Tik skaisti, ideāli, Jūs esat ideāla komanda.

Esmu asarās, tik tik tik mīlīgi un smuki. Loti skaisti nofilmēts. Sirds plīst no laimes. Liels, liels paldies!


 

Raksta autors: Ainārs Krauklis

BalticWedding