kāzu video operatori filmētāji

Kāzu video operatori – kādus jautājumus uzdot tiekoties?

Labdien, šoreiz parunāsim par to, ko cilvēki bieži vien pat neaizdomājas pajautāt, tiekoties ar kāzu operatoru.

Noteikti pirmais jautājums, kuru cilvēki parasti uzdod meklējot kāzu video ir “cik maksā?”. Pilnībā piekrītam, ka tas ir svarīgs jautājums, bet viņš nedrīkst būt vienīgais vai pirmais.

KĀ IZVĒLĒTIES KĀZU VIDEO

Ir daudz un dažādas nianses, kuras ir vērts ņemt vērā izvēloties savu kāzu operatoru. Piemēram, vai operatoram ir otra rezerves kamera līdz uz kāzām, bet ko viņš iesāks, ja viņa vienīgā kamera pēkšņi salūzt Jūsu kāzās? Diemžēl, tā notiek, paldies Dievam, ka ļoti, ļoti, reti.

>> Esam Jums sagatavojuši brīnišķīgu palīgu – jautājumus, lai pēc tikšanās ar kāzu operatoru Jums būtu vieglāk izvēlēties kāzu video.

Kādus jautājumus uzdot kāzu operatoram

  1. Kas Jums patiešām patīk savā darbā?   (uzreiz sapratīsiet, kas ir svarīgs un kas nav, konkrētajam operatoram)
  2. Vai variet parādīt vairākus darbus, arī no iepriekšējiem gadiem?   (tas Jums ļaus saprast video meistara izaugsmi)
  3. Kādu Jūs redzat mūsu kāzu dienu un ko variet ieteikt mums?   (pēc atbildes sapratīsiet cik viņš ir iedziļinājies Jūsu kāzās un ar kādu interesi iesaistās)
  4. Vai Jums ir rezerves kamera un iespēja filmēt tumsā?   (rezerves kamera, ja nu salūzt pamata kamera, tumsa – bieži vien vakara daļa ir tumša)
  5. Vai Jums ir vietu un ideju saraksts kāzu video sesijām?   (ja tāds būs, tad Jums tas ļoti atvieglos dzīvi plānojot fotosesiju vietas)
  6. Ko daram ja Jūs negaidīti saslimstat vai tml.?   (rezerves iespējas, viens vai vairāki operatori, ja tas ir uzņēmums, tad tur strādā vairāki operatori….)
  7. Ko mēs saņemsim un pēc cik ilga laika?   (paprasiet detalizētu piedāvājumu – tāmi, lai nebūtu pārpratumu vēlāk)
  8. Kad un kurā brīdī jāmaksā par pakalpojumu un cik liels avanss?   (finases vienmēr svarīgi, lai viss būtu korekti un pa punktiem salikts)

.


Arī turpmāk sniegsim Jums daudz noderīgu informāciju un būsim priecīgi atbildēt uz jebkuriem jautājumiem, kas saistīti ar kāzu video un foto.

Vairāk par tēmu kāzu video, lasiet šeit.

Esi kopā ar labākajiem – BalticWedding