Kādas būs kāzas 2020 gadā

Ko sadarījām 2019.gadā? Ko plānojam izdarīt šajā jaunajā gadā? Noteikti vēlamies to visu Tev izstāstīt.

Atskatoties uz 2019. gadu, tajā esam izveidojuši 3 jaunus youtube kanālus. Viens no tiem ir BalticWedding Expo TV, kur ir intervijas par un ap kāzu tēmu, ļoti noderīgas un interesantas. Šajā kanālā Nadja Kraukle stāsta par dažādām ļoti noderīgām lietām, plānojot kāzas, uz ko ir vērts tērēt naudu, uz ko nav un vēl daudz ko citu. Kā arī ir otrs kanāls, CityBlogger, jeb ieraksti youtube Ainārs Krauklis, kuru vairāk varētu nosaukt par lifestyle kanālu. Šajā kanāla tiek kopotas mazākas un lielākas domiņas, ceļojumi, pārgājieni, viss ap ko un kā mēs dzīvojamies un ko daram ikdienā.

Vēl viena jauna lieta, ko esam uzsākuši – divi pūkaini mikrofoniņi + skaņas rakstīklītis, jeb tā saucamais podkāsts, kur esam nevis redzami, bet gan dzirdami. Mūs var sastapt un atrast Spotify, podbean.com un podkāstus arī publicējam sociālajos tīklos. Tā kā ir šobrīd ir ļoti daudz iespējas kā un kur atrast informāciju par mums, ap mums, tas ir instagram, facebook, spotify, vimeo, podbean, youtube, tiktok, esam gan redzami, gan dzirdami gandrīz visur.

Ja vēlies, šo visu vari arī klausīties mūsu PODCAST raidījumā, spied play un patīkamu klausīšanos.

Saskaitot kopā visas mapītes un paveiktos darbiņus, video, tad mēs, BalticWedding komanda, 2019.gada laikā esam izveidojuši 299 video. Tas ir ļoti liels un pamatīgs darbs, ko esam ieguldījuši šajā darbā. Šajā skaitlī ietilpst gan kazu video, gan instagram video, gan video youtube kanāliem. Tāpēc lielu, lielu paldies vēlamies teikt palīgiem – Kasparam, Matīsam un dabas bērnam Artūram. Tikai mēs visi kopā varam gāzt lielās melones un ripināt viņas uz priekšu.

Interesantas tendences esam novērojuši arī foto jomā. Protams, kāzas ir bijušas daudz un neaizmirstamas, taču tagad ir arī atgriezušies pāri, kuru kāzas esam iemūžinājuši gadu vai divus atpakaļ. Jaunajās ģimenēs ir nākuši klāt bērniņi, tāpēc uzsvars 2019.gadā ir bijis arī uz ģimenes, bēbīšu un punču fotosesijām. Visi pāri, kas nesen precējušies, satiekam viņus atkal no jauna, gan ziemassvētkos, gan pirmstam, kad kopē bildējamies un priecājamies par skaistajiem dzīves notikumiem.

Nevar aizmirst pieminēt arī 2019.gada apmkelēto workshopu ārzemēs. Mēs bijām mācīties par foto un video, kur dabūjām riktīgi info devu. Ieguvām lielu un pamatīgu spērienu, kas atspoguļosies šogad, 2020.gadā. Piezīmju blociņš ir pierakstīts pilns, idejas un fīčiņas daudz un jaunas lietiņas, ko izmantot, kas arī mudina iet un darboties tālāk. Noteikti varēsiet pamanīt rezultātu un izmaiņas youtube kanālos, skatoties video darbus, gan foto darbus instagramā.

Mūsu komanda

Mēs, Ainārs un Nadja, nestrādājam tikai divatā, mēs esam komanda. Jau iepriekš pieminējām puišus, tāpēc mums ir arī plāns. Mēs augam, lai spētu nodrošināt lielo pieprasījumu. Ir reizes, kad rodas situācija, ka 1 dienas laikā jāspēj safotogrāfēt un nofilmēt vairākas kāzas. Tādēļ mums ir plāns paplašināties, lai esam vairāki foto cilvēki un arī video cilvēki. Protams, vairākas kāzas vienā dienā mums nav nekas jauns, taču, mēs vēlamies darīt to vēl labāk, nodrošināt vēl vairāk klientiem vienā un tajā pašā datumā kvalitatīvu un interesantu pieeju kāzu video un foto.

Kā arī līdz šim, mums ļoti svarīga ir kvalitāte. Vienmēr rūpējamies, lai mūsu klients ir apmierināts ar rezultātu. Un ne tikai, lai foto un video ir skaisti, bet jau sākot ar brīdi, kad jūs griežaties pie mums, līdz brīdim, kad mēs satiekamies un jūs saņemat skaistu kastīti. Daudzi pāri ir arī palikuši kā ļoti labi draugi, kas aicina ciemos un vēlas pavadīt laiku kopā. Mūsuprāt, mūsu galvena fīča ir tā, ka cilvēks, tai brīdi, kad pasūta foto vai video pie mums, viņš aizmirst par šo pozīciju, viņam par to vairs nav jādomā.

Mēs uzskatam, ka visiem pakalpojuma sniedzējiem kāzās, ir jāparūpējas par to, lai klientam vairs par to nav jāuztraucas. Klientam ir jābūt pārliecinātam, ka jūs izdarīsiet visu tā, kā viņš to vēlēsies un nesagādāsiet vēl liekas problēmas. Ļoti bieži mūsu klienti arī rakstījuši un teikuši, forši, ka var paņemt gan foto, gan video pie mums un šo pozīciju savā kāzu sarakstā var izsvītrot. Viņi zin, ka mēs jau esam sastrādājušies un ļoti labi zinam, ko daram.

Un vēl viens plusiņš – kāzu dienā vari saņemt foto un video, Tev nav jāsēž un jāgaida foto vienā dienā un video vēl pēc nedēļas, vai otrādi. Kā arī, katras līgavas prieciņam – instagram īsie video. Katra līgava ir ļoti priecīga par savām kāzām, un vienmēr arī vēlas ar šo skaisto dienu padalīties ar citiem, kam arī šie īsie instagram video ir perfekti.

BalticWedding plāni 2020 gadam

Attīstīsim reportāžas stiliņu. Nerunājot par bilžu kvalitāti, bet gan par izpildījuma kvalitāti, ko noteikti redzēsiet mūsu gala rezultātā. Vairāk būs dokumentālais stiliņš, piestrādāsim vairāk arī pie skaņām.
Tendence, kas ir saglabājusies no 2019, redzot jau šī gada rezervācijas, mums ļoti patīk, ka kāzas sākas vēlāk, ja viņas nesākās deviņos no rīta un visa diena jaunajam pārim ir ļoti ļoti gara un nogurdinoša. Skaisti, ja kāzas paiet bez steigas un ļoti mierīgi. Tādēļ jaunajiem pāriem novēlam, lai tā tas arī turpinās. Lai diena sanāk lēna, plūstoša un baudāma mums visiem.

Jaunajiem pāriem novēlam atvēlēt vairāk laiku sev, nestrādājiet sešpadsmit stundas dienā, paplānojiet, kopā apskatieties video un foto internetā, izdomājat kādu jūs gribat savu kāzu dienu. Visapkārt ir ļoti daudz ideju un variantu, tāpec smeļaties idejas un izvēlaties īstās tieši savai dienai. Griežoties pie speciālistiem, kāzu rīkotājiem, vadītājiem, fotogrāfiem un video cilvēkiem, jums ir iespēja satikt jaunus radošus un pozitīvsu cilvēkus.

Tiekamies kāzās!


Raksta autori: Nadya un Ainārs | BalticWedding