Jauns kāzu izstādes formāts BalticWedding expo

Īpašas performances kāzu izstādē

Dejas performance: Režisore Tatjana Gavrilenko; Izpildījums Līgas Libertes deju teātris; Horeogrāfija Gabija Bīriņa; Foto Einārs Freimanis

Lai radītu kaut ko jaunu ir nepieciešams ļaut vaļu fantāzijai, sapņot un atrast cilvēkus, kas ir traki radoši un talantīgi, lai sapņotu kopā. Kāzu izstāde BalticWedding expo norisinājās jau ceturto reizi un šis gads bija īpašs ar to, ka organizatori vēlējās, lai ikviens sajūt īpašu kāzu noskaņu, mistiku un estētiku vienkopus.

Kāzas ir laiks, kad īstenot to, ko vēlās jaunais pāris un izstādes ietvaros kopā ar talantīgu režisori Tatjanu Gavrilenko tika piedāvāts jauns veids, kā var izstāstīt jaunā pāra mīlas stāstu.

Pieklusināta gaisotne, meža un dabas skaņas ar īpašajām performancēm ļāva uz brīdi iejusties citā realitātē, kur valda emocijas un mīlestība. Mūsdienās viss ir sasniedzams, tādēļ arī kāzās Jūs varat radīt sev vēlamo dekoru, noskaņu un īpašu veidu, kā pārsteigt savus viesus.

Izstādē BalticWedding expo tika piedāvāts plašs kāzu pakalpojumu klāsts sākot ar kāzu svinību vietām Rīgā un aiz tās, kāzu dekori, kāzu aksesuāri, kāzu kleitas, vīriešu uzvalki  un protams kāzu foto un kāzu video pakalpojumi. Visa pasākuma koncepcija bija mežs un tā elementi. Pateicoties Ivetai Kokmanei un dekomeistars.lv mums sanāca to īstenot. Meža noskaņu papildināja izcila gaismas spēle, kas bija burvīgs CK Group komandas darbs. Mēs visi strādājām viena mērķa vadīti – jauns kāzu izstādes formāts.

Īpaša uzmanība tika pievērsta pasākuma  programmai, jo izstādes performances būtība ir tajā, ka mēs esam starp viesiem, esam sasniedzami un paužam savas emocijas un savu mīlestību. Visas trīs performances veidoja stāstu par attiecībām, stāstu, kas katram lika aizdomāties un sajust… īpaši, saviļņojoši un ar mīlestību.

Gan apmeklētāji, gan izstādes dalībnieki augstu novērtēja izstādes koncepciju un jauno skatījumu, tādēļ mēs esam apņēmušies dāvāt Jums jaunu piedzīvojumu arī nākamgad. Sekojiet līdzi jaunumiem!

Jūsu BalticWedding expo