Irēna un Harijs, Zelta kāzas Liepājā | kāzu video

Zelta kāzas Liepājā

.

.

Irēna un Harijs bija skolas biedri. Atmiņu stāsti vēsta, ka Harijam Irēna iepatikusies no pirmā acu skatiena un viņš zināja, ka vēlas ar viņu būt kopā.  Irēna, savukārt, esot bijusi atturīgāka savu jūtu izrādīšanā, bet Harijs esot bijis pietiekami neatlaidīgs un gluži kā pasakās bruņinieki – iekarojis savas princeses – Irēnas sirdi. 

Tā kā Irēna bija tautu deju kolektīva “Vaduguns” dejotāja, tad 1971.gada 22.maijā tika svinētas kāzas – ar deju kolektīva draugiem un deju kolektīva vadītājas un viņas vīra kā jaunā pāra vedēju vadībā.

50 gadus vēlāk Irēna un Harijs, kļuvuši bagātāki ar bērniem un mazbērniem, ieguvuši aktīvu Latvijas un pasaules apceļotāju slavu savu draugu un paziņu vidū –  ir joprojām kopā un joprojām ir iemīlējušies. Tik ļoti, ka ir gatavi dot viens otram atkārtotu laulību solījumu. Un tā, tieši piecdesmit gadus vēlāk – 2021.gada 22.maijā, laikā, par spīti tam, ka tur, ārā, plašajā pasaulē noris tas, ko dēvē par kovidu, Liepājas muzejā, pavisam šaurā lokā – klātesot meitai, znotam un mazdēliem, – Irēna un Harijs atkal apliecina savu patieso, ilgstošo un nerimstošo mīlestību vienam pret otru..

.

Foto galerija

.

Kāzu svinību vieta | Liepāja
Kāzu video | Ainārs Krauklis, BalticWedding
Kāzu foto | Edgars Pohevičs
Kāzu foto apstrāde | Nadja Kraukle