Iemācies lidot ar dronu – dronu apmācība

Šis Blogiņš būs ne tik daudz kā par kāzām, bet … tūlīt visu pastāstīsim

Noteikti ir nācies tuvāk vai tālāk tikties ar dronu, veikalos, pasākumos, uz ielas, jubilejās un arī kāzās, kad operatori lidinās. Ja jau atvēri šo rakstu, tad kaut reizi ir “niezējuši nagi”, lai paņemtu pulti rokās un uzgāzēt ar dronu!

dji mavic drons ainars krauklis

Šeit nu būs tāda iespēja:

Ko tad īsti mēs piedāvāsim? 

Dronu apmācība

 

 

Ierodamies jūsu organizētajā pasākumā, uzņēmumā vai vienkārši individuāli novadīsim

#1 – Teorētisko apmācību:

#2 – Prakstisko apmācību:

  • Teorētisko zināšanu pielietošana dabā (lidošana ar dronu)

Šāds pakalpojums uz 2h , izmaksas: 160 EUR

 

Ieinteresēja?

 

 


 

Drona noma izklaidei

 

 

Kāda tad īsti saistība ar kāzām? 

Jā! Mēs daudzās jo daudzās kāzās esam pamanījuši kāzu viesu lielo uzmanību un daudzos jautājumus par droniem, tāpēc arī tapa šāds piedāvājums:

Kamēr jaunais pāris fotografējas vai ir aizņemti ar citām lietām, parasti kāzu viesiem ir gana brīvais laiks. Šo laiku mēs varam aizpildīt un mūsu Drona operators labprāt atbildēs uz visiem jautājumiem un iedos arī palidot ar pašu DRONU.

Jautasiet, vai tas ir droši? – Jā! pilnībā, jo dronam ir funkcija “LEARNING”, tas nozīmē ka to ieslēdzot nelido ātri un viņam ieslēdzas pilnīgi visi sensori un ietriekties sienā vai cilvēkā nav iespējams 🙂  Pēc pavisam nelielas teorētiskas instruktāžas pirmos lidojumus var veikt pat bērns.

Šāds pakalpojums uz 1.5h , izmaksās: 150eur

 

Ieinteresēja?

 


 

 

Kādi droni Latvijā ir populāri

un kurus biežāk izmanto Profesionāli filmētāji un kurus parasti cilvēki, vienkarši hobija līmenī? Tūlīt pastāstīsim un parādīsim.

DJI Mavic 2 Pro / šķiet pats populārākais drons

Pašlaik šis ir TOP drons un filmē viņš visos iespējamos formātos, gan Full HD, gan 4K, tīri labi tiek galā arī ar tumsu. Kvalitāte šim dronam, mēs teiktu – labākā (no mazajiem!!!). 1 akumulators = 30min lidojuma

///

DJI Mavic mini / populārākais drons uz šo brīdi starp cilvēkiem parastajiem

Tiešām MINI, jo viņš ir mazāks par telefonu, ielikt viņu kabatā nebūs nekādu problēmu. Filmē max 2.7k (nedaudz labāk par FullHD). Tumsā šis nebūs labākais variants. 1 akumulators = ~25min lidojuma.

///

DJI Mavic Pro / pats pirmais no saliekamajiem droniem

Šis būs labs variants ja vēlaties nedārgu dronu, jo daudzi jo daudzi cilvēki grib jaunāku un Mavic Pro ir gatavi pārdot lēti. Filmē gan Full HD, gan 4K. Izmēra ziņā gandrīz kā Mavic 2 Pro. 1 akumulators = 20min lidojuma. Tumsā filmēt var, gandrīz ok.

///

DJI Mavic Air / šis ir tāds pa vidam, arī ļoti kompakts

Mavic Pro pēctecis, kas savulaik lepojās ar izmēru. Filmē FullHD un 4K, tas priecē, jo 4K tomēr ir mūsdienas. Par tumsu info nav. 1 akumulators = ~16min lidojuma.

///

DJI Phantom 4 Pro / domāts vīriem, kam patīk lieli dzelži!

Pirmais drons ar kuru tumsā varēja dabūt labu kvalitāti. Vienīgais no kompaktajiem droniem, kas filmē 4K 50 kadri sekundē. Tas nozīmē – slowmo super kvalitātē. Liels un ceļojumiem neērts, bet izturīgs drons. 1 akumulators = ~24min lidojuma.

 

Dažas atbildes uz jautajumiem, kurus uzdod vienkarši cilvēki:

Visi iepriekšminētie droni ir savietojami ar jebkuru mobilo tālruni. Visiem šiem droniem ir sava iebūvētā kamera ar stabilizācijas sistēmu. Tumsā lidot ir aizliegts. Visi šie droni ir jāapgūst un tā uz ielas palūgt palidot nevar! 🙂

Cerams, ka raksts bija noderīgs un tiekamies ārā.


Raksta autors: Ainārs Krauklis / BalticWedding