Greznas kāzas Svētku pilī, Aiga + Joel, kāzu video

Aiga un Joel // kāzu video

Noskaties šo brīnišķīgo kāzu video >>>

.

Mūsu stāsts

Džoels:
Es atceros, kā es paskatījos pāri istabai un pamanīju šo skaisto, jauno, blondo meiteni, kas tur stāvēja kopā ar draudzenēm un teicu sev: “Es nevaru aiziet ātrāk prom, kamēr nebūšu dabūjis viņas telefona numuriņu”.

Aiga:
Es pamanīju šo pievilcīgo puisi, kurš skatījās uz mani un cerēju ka viņš nāks ar mani iepazīties.

Džoels:
Saņēmies drosmi, es beidzot piegāju un sāku runāt ar Aigu, viņas draudzene man teica, ka saruna var sākties tikai tad, ja es uzcienāšu viņas abas ar kokteiļiem.

Aiga:
Trīs nedēļas vēlāk mums bija pirmais ceļojums uz Parīzi, un mēs pavadījām pārsteidzošu un neaizmirstamu laiku, un tajā brīdī mēs sapratām, ka tam ir “liktenis”.

Džoels:
Pēc tam mums ieradās mūsu skaistā meitiņa un dēls, lai noslēgtu vēl vienu nodaļu mūsu mīlestības stāstā.

Aiga:
Tā kā lielākā daļa meiteņu tā arī es kopš bērnības sapņoju par savām pasaku kāzām. Kopš satiku (Džoelu) es sapratu, ka tieši šis vīrietis sagaidīs mani pie altāra.

.

 

 

 

 

 

 

2019 gada sākumā sākās “Lielās dienas” plānošana.
Mēs daudz laika pavadījām šķirstot kāzu žurnālus, pētījām interneta mājas lapas kāzām un pat devāmies ceļojumos uz Rīgu, lai sameklētu mūsu kāzu vietu. Tur tā bija “Svētku pils”, kad mēs abi uzlūkojām viens otru tajā brīdī sapratām “jā, šī ir tā vieta”, kur mēs svinēsim mūsu mīlestību.

 

Džoels:
Aiga pavadīja atlikušo 2019. gadu, plānojot katru detaļu mūsu kāzām.
Nosūtījām ielūgumus un laikam ejot pienāca globālā pandēmija, kas lika mums sākt apšaubīt mūsu sapņu dienu un visu, ko bijām iecerējuši.

Kad mūsu kāzu diena tuvojās, mēs katru dienu skatījāmies ziņas par Covid-19. Viena lieta, kas mums abiem bija, tā bija “ticība” un ticējām, ka mums viss izdosies.

Aiga:
Beidzot pienākusi mūsu lielā diena, un es precos ar savu labāko draugu un savu lielo mīlestību.

Es vienmēr esmu zinājusi, ka precēšu Džoelu, dēļ viņa harizmas. Viņš vienmēr liek man smaidīt, viņš ir gādīgs, mīlošs un apbrīnojams tētis mūsu bērniem. Ikreiz, kad viņš mani tur savos apskāvienos es jūtos drošībā un zinu, ka ar viņu man blakus viss būs kārtībā.

Džoels:
Es precu Aigu tāpēc, ka viņai ir plaša un laba sirds, mīloša personība, uzticība un patiesi vienreizēja mamma mūsu bērniem un viņa padara manu dzīvi pilnīgu.

 

Šis ir jauns sākums Aigas un Džoela mīlas stāstā

.

Kāzu svinību vieta | Svētku Pils

Kāzu vadītājs | Artūrs Teniss

Kāzu video | BalticWedding komanda, Ainārs un Artūrs

Kāzu dekorātore | Marija Arhipova, Art Event