Greznas Indiešu kāzas Mančesterā

Šī kāzu sezona sākās ar jaunu pieredzi un kolosāliem iespaidiem. Esam ciemojušies ārpus Latvijas vienās kolorītās  indiešu kāzās.

Citāda kultūra, citādas kāzu tradīcijas… esam guvuši baudu no šīs pieredzes un daudz skaistu foto un video kadru. Mēs kopā veidojām stāstu par Sabrinas un Abadura kāzu dienu, kura bija pilna ar emocijām, mīlestību un patiesām jūtām. Kāzas, kas paliks atmiņā uz mūžu.

Uzmanības vērta kāzu kleita, jeb sari

Tik patīkami fiksēt foto kadros sirsnīgus notikumus. Tik emocionāli piepildīts tu jūties, kad redzi šo skaistumu sev apkārt.  Īpašas uzmanības vērta bija līgavas kleita, jeb sari. Koši sarkanā krāsā, rotaslietu daudzums, zelta izšuvumi un henna zīmējumi uz Sabrinas rokām. Starojošas gan tiešā, gan pārnestajā nozīmē bija visas dāmas. Cik skaisti tērpi un make up, cik smaidīgas un pozitīvas bija līgavas māsas, draudzenes un visas sievietes kāzu svinībās. Varēja just līdz pirkstu galiņiem, cik īpaša ir šī diena ik vienam kāzu viesim. Īpašs un gaidīts notikums visai ģimenei. Kāzas, kas sapulcēja vienkopus vairāk nekā 500 viesu. Iespaidīgi un krāšņi. Jaunieši prata apvienot savā kāzu dienā gan senas, gan mūsdienu kāzu tradīcijas. Tradicionālais līgavas rīts vecāku mājās bija sirsnīgs un ļoti skaists.  Pasakaina kāzu ceremonija un romantiska pastaiga pēc tās.  Aizrāvās elpa redzot to visu! Skaisti!

Svētki sev un citiem, radiet tos…. Baudiet savu kāzu dienu un noteikti ik pa laikam apskatiet savus kāzu foto albūmus…