10 lietas, ko dāvināt kāzās vedējiem

Rīkojot savas kāzas, noteikti pienāk brīdis, kad ir jāpadomā ko dāvināt kāzās vedējiem. Tad par to arī šis raksts / video.

Ko dāvināt kāzās vedējiem

Aktuāls jautājums, vai ne? Jo noteikti ir jāpasakās vedējiem par lielo darbu ko viņi ir ieguldījuši.

 

  1. Dāvanu karte fotosesijai. Vedēji šo dāvanu karti var izmantot pēc kāzām jebkurā sev vēlamā laikā un vietā. Tā var būt fotosesija studijā vai varbūt kādā viņiem svarīgā pasākumā. Protams, šo dāvanu var dāvināt arī, ja vedēji nav pāris, vienīgi šajā gadījumā katram jādāvina atsevišķa dāvanu karte.
  2. Brančs kādā restorānā. Forša dāvana, jo pilni vēderi patīk visiem un paēdis cilvēks ir labs cilvēks.
  3. Personalizētas lietas/apģērbs. Kā piemēram, tas var būt foršs hūdijs, ar kāzu plānošanas laikā pateiktu funny frāzi tieši no vedēju puses.
  4. Kopīgs pārgājiens. Pārgājiens kopā var būt gan jums visiem četriem, jaunajam pārim un vedējiem, gan arī tikai vedējiem divatā. Jaunais pāris pats var saorganizēt pārgājienu tieši tādu, kādu vēlās dāvināt saviem vedējiem. Varat iepriekš saplānot, kādus gardumus ņemat līdz, kur dodaties un, kas jūs tur sagaidīs un pa ceļam vēl varat atcerēties foršo kāzu dienu. Vai nav brīnišķīgi?
  5. Dāvanu karte/ biļete uz pasākumu. Tas var būt gan koncerts, gan festivāls, gan teātra izrāde, jāsaprot, kādu pasākumu labprātāk apmeklētu jūsu vedēji.
  6. Online kursi/apmācības. Katram vedējam var būt arī savas intereses, šī ir lieliska iespēja dāvināt kādas fotogrāfu, kūku cepšanas, šūšanas apmācības vai varbūt kādu online biznesa semināra apmkelējumu.
  7. Atpūta. Tas var būt SPA, SPA pie dabas vai kāda cita vieta, kur vedēji mierīgi var atpūsties pēc kāzu plānošanas ilgā un saspringtā laika.
  8. Aktīvā atpūta. Jūs paši labāk zināsiet, kas vajadzīgs jūsu vedējiem, un varbūt tas ir nevis SPA bet gan aktīvā atpūta, piemēram, batutu parks vai lekšana ar gumiju, varbūt pat visi kopā varat braukt un kārtīgi iztrakoties.
  9. Izbrauciens ar jahtu, atpūta uz ūdens. Vedējiem, kas ir ūdens mīlētāji un kuriem patīk atpūta pie ūdens šī būs perfektā dāvana.
  10. Vīna degustācijas vakars. Šo iespēju novērtēs katrs! Lieliska dāvana neaizmirstamam vakaram, kurā jūs visi kopā varat baudīt dažādus vīnus un maltīti skaistās vietās

Šīs ir lieliskas lietas un iespējas kā jūs varat pateikt paldies saviem vedējiem. Varat baudīt šīš aktivitātes kopā ar vedējiem, vai ļaut vedējiem pabūt divatā. Galvenais – izvēlēties, kura būs īstā dāvana tieši jūsu vedējiem!


Raksta autore: Nadja Kraukle | BalticWedding