10 lietas, kā parūpēties par kāzu viesiem

Viesi, jā, viņu saraksts ir tik plašs, ka vispirms jāsaprot kurus un cik daudz uz savām kāzām aicināt. Bet, kā parūpēties par kāzu viesiem, par to šajā rakstā / video.

Kā parūpēties par kāzu viesiem

Rubrikā 10 lietas, šodien pastāstīsim, kas būtu jādara, lai jūsu viesi kāzās justos komfortabli un spētu baudīt pasākumu.

 

  1. Informējiet viesus par taimingu. Viesiem arī ir jāzin kur un kad viņiem ir jāierodās.
  2. Nosakiet ierobežojumus vai savas vēlmes. Piemēram, ja vēlaties, lai viesi dāvina naudiņu, to vrat iekļaut jau kāzu ielūgumā. Tāpat jau iepriekš paziņojat viesiem, ja vēlaties, lai visi ierodas konkrētā dreskodā, vai varbūt nevēlaties, lai jums dāvina ziedus.
  3. Neturiet viesus badā. Jāparūpējas, lai viesiem ir iespēja padzerties gan pirms, gan pēc ceremonijas, kamēr jūs esat fotosesijā, lai nepārtraukti ir uzkodiņas, jo diena ir gara.
  4. Neatstājiet viesus ilgi vienus. Ja atstājat viesus vienus, jāparūpējas, lai viņiem ir kāda izklaide vai pasākuma vadītājs, kurš zinās, ko iesākt ar visiem kāzu viesiem.
  5. Siltums un komforts. Ja viesu vidū ir vecāka gada gājuma cilvēki, omītes un opīši, parūpējaties, lai viņiem ir, kur apsēsties, lai viņiem ir silti, kofortabi jūsu izvēlētajā ceremonijas vietā.
  6. Ja jūsu viesu sarakstā ir cilvēki, kuriem ir mazi bērni, būtu labi, parūpēties, lai šie cilvēki arī var baudīt pasākumu un bērnus izklaidē kāds animators. Tādējādi parādīsiet, ka rūpējaties par saviem viesiem un mazajiem bērniem.
  7. Ēdiens un dzērieni. Mūsdienās ļoti daudzi ir veģetārieši, vegāni vai svaigēdāji, tāpēc svarīgi parūpēties, lai ēdiena izvēle ir liela un katrs var atrast kaut ko priekš sevis. Tāpat jāparūpējas gan par bezalkoholisko dzērienu klāstu, gan alkoholu. Forši, ja ir bārs, kur viesis var izvēlēties no lielāka dzērienu klāsta, ko tad tieši vēlās.
  8. Mūzika. Jau atkal, jāpadomā par to, kādi ir jūsu viesi, kas interesēs viņiem, lai nav tā, ka skan tikai viena žanra mūzika. Lai
  9. Neliekat piedalīties spēlēs. Sen jau tas laiks ir beidzies, kad viesiem obligāti liek piedalīties izdomātajās spēlēs, jo ja kāds viesis nevēlas piedalīties kādā aktivitātē, tad tas nav jāuzspiež.
  10. Uzziniet kā viesi nonāks līdz ceremonijai un svinību vietai, un kā pēctam tiks atpakaļ mājās. Lai nenotiek tā, ka naktī jādomā kā kurš nokļūs atpakaļ mājās.

Ticam, ka šie ieteikumi palīdzēs jums parūpēties par jūsu kāzu viesiem!


Raksta autore: Nadja Kraukle | BalticWedding